ورزشی

دلخوش: خودزنی نکنیم/ حرمت چهره‌ها را حفظ کنیم

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی شورای اسلامی با تاکید بر اینکه “در کشور نباید خودزنی شود”، گفت: باید صلابت و قداست چهره خود را که باید آرام و آرام باشد حفظ کنیم. .

کاظم دلوس در گفت وگو با patc، درباره توقیف گذرنامه برخی افراد صاحب سبک و تحویل برخی افراد اظهار کرد: من موافق انجام کارهای احساسی و پرشور در حوزه مسائل اجتماعی و امنیتی نیستم، از سوی دیگر برخی نیز من هم رفتار مردها را تایید نمی کنم.

وی افزود: اگر گذرنامه شخصی گرفته شود و بعد تحویل داده شود، باید شأن آن شخص بالا باشد که موضوع مطرح نشود. حتی اگر فرد خودش مشکل را باز نکند، اطرافیانش نباید این کار را بکنند زیرا در مورد التهاب همه ما باید به برخی از احتیاط ها نگاه کنیم.

این عضو شورای اسلامی شهر با اشاره به ضبط گذرنامه علیدایی و تحویل آن گفت: ما آقای علیدایی را یک شخصیت می دانیم. همچنین این کشور روی برخی از شخصیت های فرهنگی سرمایه گذاری کرده است، پس نباید در این کشور خودزنی کنید.

وی با بیان اینکه ما این موارد را قبول نداریم، تاکید کرد: در شرایط کنونی باید به سمت حل مشکلات زندگی مردم و اقتصاد حرکت کنیم که بخشی از بحث تحریم است. البته رسوایی هایی که این روزها به وجود آمده در نهایت برای کشور بد است چرا که منافقین به آمریکا گزارش داده اند که تحریم های سخت تری را برای دور نگه داشتن آمریکا از برجام اعلام کرده اند. از طرفی وقتی از او پرسیدند حقوق شما از کجا می آید، مرد پاسخ داد وقتی مامانم به من پول تو جیبی داد، آیا آن مرد می خواهد مملکت ما را درست کند؟

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در سخنان پایانی و پایانی خود گفت: با تلاش طرف آبی برای کوبیدن بر طبل اغتشاش، باید مراقب حفظ صلابت و قداست چهره باشیم و صورتمان را حفظ کنیم. آرام و آرام . .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا