خانواده و جامعه

دولت سیزدهم پیگیر پیشرفت های حاصل از توسعه مناطق روستایی

وزیر کشور در ایمیلی با بیان اینکه این روستا مرکز تولید و اشتغال کشور است ، گفت: آن را در دستور کار قرار دهید.

به گزارش patc ، محتویات اطلاعاتی که احمد وحیدی وزیر کشور به مناسبت جشنواره عشایر روستایی منتشر کرد به شرح زیر است:

“رونق آبادی های روستایی ، به عنوان تبلور زندگی اجتماعی و اقتصادی ، از دیرباز نقش مهمی در توسعه پایدار مناطق روستایی و توسعه ملی کشور داشته است. بنابراین ، اهمیت و جایگاه روستاها به عنوان مراکز تولید و ثروت ارزشمند نقش آنها در سیاستگذاری باعث برجسته شدن برنامه های توسعه ملی در سالهای اخیر شده است.

توسعه و آبادانی روستایی همواره یکی از دغدغه های اصلی مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق توسعه روستایی بوده است. تمرکز بر روستاها و ارتقاء بخش کشاورزی و فعالیتهای مرتبط و همچنین حل مشکلات و چالش ها. این منطقه برای الهام بخش ضروری است. این امر به ویژه در سالی اهمیت دارد که رهبر معظم انقلاب (رحمت الله علیه) با هوشمندی “تولید ، حمایت و موانع” نامگذاری شده اند. روستاییان و عشایر گرانقدر در پی این شعار و بزرگ شدن کشور عزیزمان هستند. به به

در عین حال ، اعضای کمیته اسلامی روستایی و روستاییان نقش مهمی در تبلور سیستم دموکراتیک دینی ایفا می کنند و به روستاییان و جوامع محلی اجازه می دهند در سیستم تصمیم گیری ، تصمیم گیری و برنامه ریزی مشارکت داشته باشند و در تصمیم گیری ، تصمیم گیری و برنامه ریزی امور مربوطه. سرنوشت آنها. علاوه بر این ، دهاران به عنوان مدیر ارشد روستایی در کشور طی سال های اخیر اقدامات زیادی را برای توسعه و رونق آبادی های روستایی انجام داده و نقش مهمی در ارتقای کیفیت شهرک ها داشته است. در واقع از لطف و موفقیت خداوند ، وحدت و وحدت کشور سپاسگزاریم ، و از خداوند به خاطر پیشرفت بزرگ در توسعه روستایی سپاسگزاریم. دولت سیزدهم برای حل این مشکل تلاش مضاعفی دارد. یک رویکرد جدید.

امیدواریم در چند سال آینده از طریق برنامه ریزی های لازم و رفع خلأهای قانونی موجود ، آموزش و توانمندسازی روستاییان عزیز تقویت شود و اقدامات مناسبی انجام شود. برای روستا و روستاییان ، توسعه روز افزون را شاهد خواهیم بود. به روستای روستایی

“من روزهای کشور و عشایر را گرامی می دارم. از خداوند متعال برای روستاییان عزیز و سخت کوش و عشایر مشتاق و زحمتکش کشورمان آرزوی موفقیت ، خدمت ، سربلندی و افتخار دارم.”

بر اساس پایگاه اطلاعاتی وزارت کشور ، 6 اکتبر در تقویم ملی روز کشور و عشایر نامگذاری شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا