بین الملل

دیدارهای امروز امیرعبداللهیان در وزارت خارجه/عکس

به گزارش patc، امیرعلی امام جمعه شهیدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در موریتانی در دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان از ماموریت و اقدامات انجام شده موریتانی خبر داد. زمینه های توسعه و گسترش روابط سیاسی، اقتصادی و تجاری دو کشور. در این دیدار امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه نیز پیشنهادات و رهنمودهایی را برای ارتقای روابط دو کشور ارائه کرد.

دیدار امروز امیر عبداللهیان در وزارت امور خارجه / عکس

متعاقبا، محمود فرازند سفیر جمهوری اسلامی ایران در آلمان در دیدار با وزیر آلمان، از گستره کاری هیئت و آخرین تحولات روابط دوجانبه در زمینه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی خبر داد. دیپلماسی چین در روز پنجشنبه در این دیدار امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان ضمن ارائه مشاوره و راهنمایی در زمینه روابط دو کشور، بر لزوم توجه بیشتر به ساکنان ایرانی و برنامه ریزی برای تعامل بیشتر با هموطنان ایرانی تاکید کرد.

دیدار امروز امیر عبداللهیان در وزارت امور خارجه / عکس

محمدرضا دیشیری، سفیر جمهوری اسلامی ایران در سنگال نیز در این دیدار به تشریح حوزه های مأموریت خود و اقدامات انجام شده در زمینه توسعه و گسترش روابط سیاسی، اقتصادی، تجاری و فرهنگی دو کشور پرداخت. در این دیدار امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه نیز چشم اندازها و رهنمودهای لازم را برای گسترش روابط سیاسی و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و سنگال ارائه کرد.

دیدار امروز امیر عبداللهیان در وزارت امور خارجه / عکس

حسنعلی بخشی، کاردار جمهوری اسلامی ایران در ماداگاسکار در دیدار امشب با امیر عبداللهیان، گزارشی از روابط جمهوری اسلامی ایران با ماداگاسکار موریس، خلاصه ای از روابط جمهوری قبرس و جمهوری اسلامی ایران ارائه کرد. کومور امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان نیز در این دیدار با اشاره به رویه دولت برای فعال سازی روابط با آفریقا در زمینه های مختلف، بر نگاه وزارت امور خارجه به فعال سازی روابط با آفریقا تاکید کرد. روابط دوجانبه

دیدار امروز امیر عبداللهیان در وزارت امور خارجه / عکس

311311

دکمه بازگشت به بالا