ورزشی

دیدار شاگردان مهدوی کیا با بلاروس منتفی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار «مایر»، محمد محمدی سرپرست تیم فوتبال امید ایران در خصوص آخرین وضعیت تدارکاتی این تیم گفت: بلاروس به ما پیشنهاد بازی داد اما این بازی لغو شد. یک بازی خوب مقابل عراق و امارات در کیش.

وی به دستیاران مهدوی کیا در تیم امید یادآور شد: مهران شادیدی پور یکی از دستیاران ایرانی – سوئدی بود. «جان» نیز در کادر فنی حضور خواهد داشت. به دلیل برخی مسائل اقتصادی که همه ما به آن اذعان داریم، تیم تکنسین ها نسبت به بازی تاجیکستان تغییر کرده است. در اردوهای داخلی باید از حداقل مربی خارجی استفاده کنیم. به همین دلیل فقط جوان و کلانتری پول به اردوی کارآموزی آمدند و در قسمت مربیگری بدنسازی و مربیگری دروازه بانی از توان داخلی استفاده کردیم.

مهدوی کیا سرپرست تیم فوتبال امید گفت صلاحیت 60 بازیکن را در آستانه بازی های آسیایی هانگزو به فدراسیون فوتبال اعلام کرده است. وی گفت: به این فکر می کنیم که تا پایان بازی های آسیایی دو اردو در ازبکستان در فینال برگزار کنیم. اولین اردوی تابستانی 26 لغایت 29 اسفند ماه برای بچه های لیگ یک و نادر برگزار می شود. اردوی بعدی از دوم تا نهم فروردین ماه و اردوی اصلی بازیکنان لیگ برتری است. امیدوارم مشکلی پیش نیاید و بازیکنان در اختیار ما قرار دهند. البته آن زمان «فیفادی» بود و باشگاه حتما همکاری می کرد.

محمدی با بیان اینکه برخی از بازیکنان تیم امید در دوران سربازی و خروج از کشور مشکل داشتند، گفت: همکاری و تعامل با ستاد کل نیروهای مسلح و نظام وظیفه وجود دارد و زمان بر است. برخی از کودکان دانشجو هستند و باید با قرار وثیقه آزاد شوند. برای تکمیل کار به سه هفته تا یک ماه زمان نیاز داریم. مهدوی کیا از مشکل اعیان آگاه است. به همین دلیل کمپ ما در حال حاضر در ایران است.

دکمه بازگشت به بالا