فرهنگ و هنر

دیدار ضرغامی با خانواده شهید «مهدی داوری» در گنبدکاووس

patc/ گلستاین وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پس از ورود به گمبدکاووس با خانواده شهید مهدی داوری دیدار و از صبر و شکیبایی خانواده این شهید تجلیل کرد.

مهندس عزت الله ضرغامی که صبح امروز در قالب هیئت همراه رئیس جمهور برای سفری یک روزه وارد استان گلستان شده بود، پس از بازدید از تنها جزیره ایرانی دریای خزر در بندر ترکمنستان، راهی شرق استان گلستان و این شهرستان شد. تاریخ و پیر شدن گنبدکاووس یا جرجان قدیم.

وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به محض ورود به شهرستان گمبد کاووس به عنوان قطب فرهنگ و تمدن شمال کشور، با حضور در محل اقامتگاه سابق شهید والامقام مهدی ظاهری با شهید ورام کام دیدار و گفتگو کرد. وی از مقام شامخ شهید و صبر خانواده شهید تجلیل کرد.

مهدی دهرویه معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس، رحمان فرمانی مدیرکل میراث، فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهری عزت الله ضرغامی را در این دیدار همراهی کردند.

دیدار ضرغامی با خانواده شهید «مهدی داوری» در گنبدکاووس

وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ظرفیت بزرگ گردشگری و میراث فرهنگی شهرستان گمبد چاووس از جمله کبوستا، شهر تاریخی جرجان، امامزاده یحیی بن زاید، دیوار تاریخی، موزه فرش ترکمن بازدید و از گلستان پارک هفت هکتاری بازدید کرد. پروژه موزه بزرگ داریوش گنبد کاووس دیگر پروژه عزت الله ضرغامی خواهد بود.

وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در شورای اداری شهرداری گنبدکاووس، پروژه نهایی خود را با حضور در شورای اداری شهرداری گنبدکاووس به پایان می رساند و پس از آن به گرگان سفر کرده و در جلسه شورای اداری استان گلستان شرکت خواهد کرد.

به گزارش patc، مهدی داوری متولد 11 آذر 1362، شهید مبارزه با مواد مخدر در مرز افغانستان و شهید 22 بهمن 1382 در کرمانگائو است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا