ورزشی

رئیسی: امروز در دنیا جمهوری اسلامی ایران، مستقل‌ترین کشور است

ما به شرق و غرب بدهکار نیستیم؛

رئیسی: امروز در دنیا جمهوری اسلامی ایران، مستقل‌ترین کشور است

رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر مردم‌سالاری دینی است، مطرح کرد: به اذعان برخی افراد مشهور جهان پیشرفته‌ترین قانون اساسی در جهان، قانون جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا؛ حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی روز یکشنبه در سخنرانی مراسم جشن نیمه شعبان در مسجد امام حسین (ع) بیرجند ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، تصریح کرد: اعتقاد به وجود مقدس حضرت مهدی (عج) اعتقاد به توحید است و او پرچم توحید را در جهان برافراشته خواهد کرد، اعتقاد به او اعتقاد به نبوت است، زیرا مأموریت همه انبیا در طول تاریخ دعوت انسان به بندگی خدا و اجرای عدالت است. همه ادیان و مذاهب معتقدند منجی خواهد آمد و جهان را پر از عدل و داد خواهد کرد.

رئیس‌جمهور، تکلیف‌مداری را نقطه تمایز انتخابات در کشورمان با سایر کشور‌ها برشمرد و بیان کرد: تکلیف‌مداری اساس و اصل برای انتخاب‌کننده و انتخاب‌شونده است و این مبنا و اساس به هیچ عنوان نباید مخدوش شود، شأن ما خدمتگزاری است، انتخاب و تصمیم با مردم است شرط و شأن خدمتگزاری ما به مردم، رأی نیست.

حجت‌الاسلام رئیسی با بیان اینکه خراسان جنوبی در عرصه‌های مختلف سرآمد است، گفت: دشمن نمی‌خواهد که کشور ما به پیشرفت و تعالی برسد. علی‌رغم توطئه‌های دشمنان با عنایت خداوند متعال گام‌های بلندی تاکنون برداشته‌ایم و بعد از این هم با دست توانای شما جوانان گام‌ها بزرگی برخواهیم داشت. دشمن بداند که این ملت مصمم است که او را در همه عرصه‌ها مأیوس و ناامید سازد.

نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان جنوبی گفت: در دنیا از مردم و رأی آنها سیاسی و به عنوان ابزار نگاه می‌کنند همچنان که از زن به عنوان ابزار استفاده می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر مردم‌سالاری دینی است، مطرح کرد: به اذعان برخی افراد مشهور جهان پیشرفته‌ترین قانون اساسی در جهان، قانون جمهوری اسلامی ایران است.

نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان جنوبی افزود: در قانون اساسی ما مردم می‌خواهند بر پایه دین، کشور اداره شود و اداره کشور براساس مردم‌سالاری دینی است.

وی با بیان اینکه تاکنون حضور شما مردم در عرصه‌های مختلف برای دوستداران انقلاب اسلامی در دنیا امیدآفرین بوده است، بیان کرد: حضور شما مردم در عرصه‌های مختلف باعث یأس و ناامیدی دشمنان شده و آنان نمی‌خواهند که نظامی مردم‌سالار در دنیا وجود داشته باشد.

رئیس‌جمهوردر پایان اظهارداشت: امروز در دنیا جمهوری اسلامی ایران مستقل‌ترین کشور است، این کشور حقیقتاً به شرق و غرب بدهکار نیست و از هیچ‌یک دستوری نمی‌گیرد، چرا که خودِ مردم تصمیم‌گیرنده هستند.

کارگروه خبری مطالب ورزشی

با داشتن علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه در زمینه‌ی نوشتن ورزشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی تحلیل‌ها و نقد‌های دقیق و جذاب درباره‌ی تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. همراهی با من را بپذیرید و دنیای ورزش را از زوایای جدیدی بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا