عمومی

«رئیسی» قم را به مقصد تهران ترک کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی جمعه شب پس از دیدار با صفی گلپایگانی و شبیری زنجانی آیت الله و دیدار با اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم را به مقصد تهران ترک کرد.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان پس از دیدار با رئیس و اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، جمعه شب نیز با عضو اجلاسیه خبرگان رهبری و کمیته عالی حوزه علمیه قم دیدار خواهد کرد.

رئیس جمهور کشورمان در دومین روز از سیزدهمین سفر استانی خود به شهر مقدس قم، امروز جمعه با مرجع عالی تقلید دیدار کرد. حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی پس از دیدار با آیت الله نوری همدانی، صبح امروز در سفر استانی آیت الله سبحانی به شهر مقدس قم از آیت الله سبحانی عیادت کرد. سپس با آیت الله عبدالله جوادی آملی دیدار کرد و سپس به دفتر آیت الله مکارم شیرازی رفت. رئیس جمهور سپس با حضور در منزل آیت الله علوی گرگانی با مرجع تقلید دیدار کرد.

شرکت در نشست خبری یکی از برنامه های رئیس جمهور در دومین روز سفر به قم است.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح دیروز برای سفری دو روزه وارد شهر مقدس قم شد و مورد استقبال فرماندار، تولیت حضرت معصومه(س) و تولیت مسجد جمکران قرار گرفت. مکان مقدس اهل بیت.

رئیس جمهور در سفر دو روزه خود به شهر مقدس قم ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و زیارت عتبات عالیات حضرت فاطمه معصومه(س) در کریمه، رحمتش کند. جامعه و شهروندان این شهر با مراجع تقلید و علما و نهادها و نهادهای حوزوی در نشست خبری با اصحاب رسانه شرکت کردند و امشب به تهران بازگشتند.

دکمه بازگشت به بالا