بین الملل

رئیس ستاد دفاع انگلیس: پوتین با کمبود تجهیزات نظامی مواجه می‌شود

وزیر دفاع انگلیس در مصاحبه ای با شبکه تلویزیونی تکتوی انگلیس مدعی شد که ولادیمیر پوتین ممکن است در پی حمله روسیه به اوکراین با کمبود موشک و تجهیزات مواجه شود و ژنرال های او اکنون از ترس “نابودی” توسط اوکراین با هم درگیر شده اند. حمله کنند. “شکست” مقصر است.

به گزارش فشار دیلی میل، دریاسالار تونی راداکین، رئیس ستاد دفاع بریتانیا، در مصاحبه ای گفت که “حضور غیر قابل باور روسیه” در “کمپین” رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین برای به دست آوردن نتیجه برای او و روسیه وجود دارد.

وی افزود: “ولادیمیر پوتین ممکن است دچار مشکل شود؛ هزینه و دشواری این جنگ هیچ شباهتی به آنچه او در 24 فوریه (آغاز حمله روسیه به اوکراین) در ذهن داشت، ندارد. ما در مورد چگونگی مسلح کردن آنها صحبت می کنیم. قوی است. ما عملاً 25 درصد از نیروهای آنها را با کشتن آنها یا خرابکاری در گردان های تاکتیکی روسیه عقب نشینی کردیم. “

راداکین گفت: «با این حال، پس از 10 هفته جنگ، میزان استفاده ارتش روسیه از موشک ها و سایر سلاح ها به این معنی است که پوتین برای حفظ آنها درگیر «جنگ لجستیکی» است. در حالی که “خطر واقعی” وجود دارد که روس ها بتوانند دونباس را تصرف کنند، آنها زمان کمی برای این کار دارند. من فکر می کنم آنچه اکنون می بینیم شامل فشارهای سیاسی و نظامی باورنکردنی است تا آنها را به پیروزی برسانیم. این یک نبرد سخت خواهد بود و ادامه خواهد داشت.»

بن والاس، وزیر دفاع بریتانیا در جریان سفر به فنلاند گفت: «افسران ارشد ارتش روسیه در میان قربانیان حمله نافرجام ولادیمیر پوتین بودند. و حالا همدیگر را مقصر این فاجعه می دانند. این ژنرال ها به خط مقدم نزدیک می شوند و با فریاد و خشونت علیه مردم سعی می کنند از باتلاقی که در آن گرفتار شده اند خارج شوند».

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا