فرهنگ و هنر

راهیابی 6 معلم گنبدی به مرحله کشوری جشنواره جلوه‌های ویژه معلمی

patc/ گلستاین معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش گنبدکاووس از راهیابی معلم گنبدکاووس به مرحله کشوری جشنواره جلوه های معلمی خبر داد.

محمد عسکری امشب در جمع خبرنگاران با بیان برنامه های معلم در گنبدکاووس گفت: به مناسبت بزرگداشت مقام معلم، برنامه های مختلفی از جمله نواختن زنگ شکر معلم، برداشتن مزار شهید در گنبدکاووس برگزار می شود. بوی بد و دیدار با اقوام.» وی از خانواده شهدای فرهنگی و فرهنگیان فوت شده در جریان اپیدمی سینه پهلوی جدید و همچنین اجرای مسابقات فرهنگی و ورزشی یاد کرد.

وی با اشاره به تیراندازی معلم در کلاس درس توسط دانش آموزان و اجرای 494 طرح در مدرسه گنبدکاووس به عنوان طرح تجلیل از معلمان این شهرستان، افزود: امیدواریم برنامه امسال با حضور اولیاء و دانش آموزان از اقشار فرهنگی همراه باشد. تجلیل از معلمان، کارکنان اداری ادارات و ادارات و شوراهای شهرداری.

معاون برنامه ریزی آموزشی و منابع انسانی وزیر آموزش و پرورش گنبدکاووس به برگزاری جشنواره جلوه های ویژه معلم اشاره کرد و یادآور شد: بیش از 1300 معلم گنبدی در جشنواره جلوه های ویژه معلم شرکت کردند که از این تعداد 496 نفر در مراحل معرفی و شناسایی معلمان شرکت کردند. مرحله انتخاب مدرسه

عسگری با بیان اینکه 61 معلم از بین معلمان شرکت کننده در جشنواره جلوه های ویژه در سطح شهرستان انتخاب شدند که 63 درصد از کل سهمیه استانی گلستان را به خود اختصاص داده اند، گفت: 6 معلم کیوتو کاووس به عنوان انتخابات استانی انتخاب شدند که برگزیده شدند و وارد دوره شدند. مرحله کشوری با کسب 50 درصد سهمیه کل استانی.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا