ورزشی

راه‌اندازی آزمایشگاه مرکزی سمای بیرجند

سعید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در مراسم افتتاحیه آزمایشگاه مدرسه سما دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به نام دانشجوی زنده یاد امیرمحمد صدیق پور با ابراز همدردی صمیمانه از اقدام گرانقدر خانواده گرانقدر صدیق پور از معاونت سما و مسئولین ذیربط عبور کردند. ابراز قدردانی کنید.


بیشتر بخوانید:

ارائه خدمات به بیش از 140 آزمایشگاه و کارگاه در خراسان جنوبی


وی دانش آموزان امروز را آینده سازان کشور عنوان کرد و گفت: باید قدردان این سرمایه گذاری های ارزشمند باشیم.

تاسیس آزمایشگاه مرکزی سما بیرجند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و واحد بیرجند از استعدادها و درایت دانشجویان بیرجندی تقدیر کرد و گفت: باید برای پرورش و هدایت این استعدادها تلاش کنیم.

هاشمی درباره تغییر روش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در روش جدید دانشگاه بر روی فعالیت های مهارتی و مهارتی تمرکز خواهد کرد. دانش محور اهمیت آن روز به روز بیشتر شده است و ماموریت Skyline دانشگاه به آموزش عمومی و آموزش مهارتی تبدیل شده است.

در این مراسم عطاءالله اژدری معاون آموزش همگانی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند نیز به بیان تجربه تلخ دانش آموز مخلص و پرتلاش مدرسه سما که بر اثر بیماری دار فانی را وداع گفت، گفت: مرکز را فراهم کردند با تشکر. شما شما، من بسیار سپاسگزارم.

آزمایشگاه مرکزی سما بیرجند تاسیس شد

وی با بیان رشد بیش از 60 درصدی دانش آموزان سما در بیرجند گفت: برای ارتقای سطح کیفی آموزش در مدرسه سخت تلاش می کنیم که خوشبختانه موفقیت های ارزنده ای کسب کرده ایم.

به گزارش آنا، در این مراسم، سعید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از واحدهای مختلف آموزشکده سما بازدید و با همکاران این مجموعه و خانواده سعیدی کوپو گفتگو کرد و از زحمات وی قدردانی شد.

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا