ورزشی

رای‌های مجمع کمیته ملی المپیک روی شایستگی افراد تاثیرگذار نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حمید سجادی در پایان جلسه کمیته ملی المپیک گفت: ابتدا به نمایندگی از همه مهمانان تشکر و خیر مقدم دارم. همکاری و تعامل هایدل فرمان و همکارانش با فدراسیون ها و NOC ها روشن و ثابت شده است. تعامل خوب ایران و شورای المپیک آسیا بهتر شده و خواهد شد.

وی در ادامه گفت که برای آقای سلیش امیری دعا می کنم که حتما در جلسه روز شنبه ادای احترام خواهد کرد.

وزیر ورزش تاکید کرد: به هیات اجرایی کمیته ملی المپیک، کمیته رئیس و دبیرکل و بقیه همکاران کمیته ملی المپیک خسته نباشید می گویم. از خدمت به کاندیداها خسته نباشید، من می گویم آنها مسئولیت خود را بر عهده دارند که باتوم را از نامزدهای قبلی بگیرند.

سجادی با تاکید بر اینکه رقابت به نشانه رشد نزدیک است، تصریح کرد: رقابت شفاف است. بازی ها نزدیک است و خدا را شکر این بازی های نزدیک در ورزش ایران اتفاق می افتد. به علی نژاد، باقرزاده و دیگر کاندیداها خسته نباشید گفتم. علی‌نژاد سخت‌ترین و حساس‌ترین دوران معاونت بود و با شیوع ویروس جدید کرونا شرایط کار سخت‌تر شد و کار تیمی سنگینی با محوریت معاونت ساختند. جا دارد از مجید شایسته یکی از همکاران بزرگمان تشکر کنم.

وی با اشاره به نتایج انتخابات گفت: آرای مجلس محترم است و خدای ناکرده این آرا تاثیری در توان مردم ندارد و معیار قضاوت نیست.امیدوارم در خرد جمعی رای نیاید. برای سایر رشته های ورزشی استفاده اقوام.

سجادی در پایان گفت: معتقدم هنوز جای کار زیادی در ورزش ایران وجود دارد و معتقدم هیچکس جای دیگری را نمی گیرد. ما هنوز خیلی کار داریم. صندوق های حمایت از قهرمانان، شرکت های توسعه و فدراسیون ها کارهای زیادی برای انجام دادن دارند. پست ها نباید عملی باشند، خدمات می توانند فکری باشند. امیدوارم این توافق و همدلی ادامه داشته باشد و همدلی بین کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش وجود داشته باشد و این همدلی بیشتر شود.

دکمه بازگشت به بالا