حوادث و رویدادها

رد شائبه قومی و مذهبی در قتل دو طلبه گنبدی/ انگیزه‌های شخصی محتمل‌ترین گزینه

patc/ گلستاین معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گمبارد کاووس درباره تحقیقات همه جانبه پلیسی و اطلاعاتی در خصوص قتل دو شهروند گنبدی گفت: در این پرونده هرگونه ادعای نژادی و مذهبی تکذیب شد.

مهدی دهرویه در گفت وگو با خبرنگار patc، درباره وقوع دو قتل همزمان در محله چایبوین گنبدکاووس در شنبه شب (14 فروردین) اظهار کرد: قتل ها توسط مراجع ذیربط تایید شده است.

وی افزود: تمامی نهادهای انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی با دقت، فنی و دقیق قتل این دو دانش آموز اهل سنت را پیگیری می کنند. وی در حال حاضر در بازداشت به سر می برد و تحت بازجویی مقامات ذیربط قرار دارد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه در چنین شرایطی دشمن همواره به دنبال تفرقه و اختلاف بین مردم عزیزمان است، گفت: مردم گنبدکاووس بی شک معاندین و برخی دلالان را شیطان می شناسند. تحقیقات این اتهامات را رد کرده است.

دهرویه محتمل ترین گزینه قتل دو دانشجوی گنبدی را انگیزه شخصی دانست و ادامه داد: ظهر امروز پس از انجام اقدامات لازم از جمله کالبد شکافی، اجساد برای تدفین به خانواده هایشان تحویل داده شد. دفن شود. تایید کنید.

وی با بیان اینکه تمام تلاش ها برای مشخص شدن انگیزه دقیق قاتل انجام می شود، گفت: پس از افشای نهایی موضوع از سوی مراجع ذیربط و کارشناسان، با مردم و رسانه ها تماس گرفته خواهد شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اعلام این موضوع در جلسه کمیته امنیت این شهرستان گفت: در این جلسه تاکید می شود با قاتل این پرونده برخورد جدی و قاطع خواهد شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا