ورزشی

رسیدن به سکوهای قهرمانی با رعایت شاخص‌های فرهنگی، اولویت ورزش بانوان است

کاظمی پور: رسیدن به جایگاه قهرمانی با رعایت معیارهای فرهنگی اولویت اول ورزش بانوان است

این معاونت گفت: ما موظفیم استعدادیابی بر اساس فرهنگ و دین، تعیین و اجرای اهداف و ایجاد بستر برای افرادی که از مدیریت و تصمیمات و تصمیمات مختلف حوزه تصمیم گیری ورزش بانوان گرفته می شوند، ایجاد کنیم. رئیس توسعه ورزش بانوان

به گزارش خبرگزاری patc؛ مریم کاظمی پور یکی از مهم ترین بخش های مدیریت استعداد و جانشین پروری را شفاف سازی سازمان و اهداف آن دانست. اهداف را با موفقیت تعریف، حفظ و ارتقا دهید. به عنوان یک کشور مسلمان، بومی سازی فعالیت های ورزشی بانوان در کشور ما باید بر اساس یک چارچوب فرهنگی و مذهبی باشد.

وی در ادامه ملاحظات فرهنگی در عرصه بین‌المللی و با نگاه به شاخص‌های فرهنگی مدال‌آوری و سکوهای قهرمانی، اولویت‌های ورزش بانوان را مورد توجه قرار داد و افزود: بسکتبالیست‌های بانوان با بیش از ۵۰ سال سابقه در این رشته فرصت حضور دارند. در عرصه بین المللی چیزی که نمی دانند این است که طی 3 سال گذشته با تلاش پیشکسوتان این عرصه، بانوان بسکتبالیست کشورمان مجوز حضور در عرصه های بین المللی را در چارچوب فرهنگ کشورمان به دست آورده اند. دین ملت

کاظمی پور با بیان اینکه حوزه وسیع توسعه و دانش در عرصه ورزش بانوان وجود دارد، گفت: در حال حاضر به دلیل برخی مشکلات فرهنگی و اجتماعی، بانوان کشورمان فرصت حضور در عرصه های بین المللی در برخی رشته های ورزشی را ندارند. متأسفانه دوری از فضای بین‌المللی گاهی منجر به از دست دادن شتاب ورزشکاران می‌شود و ما موظف هستیم با شناسایی و گسترش حوزه‌های مختلف ورزش بانوان، بستری برای استعدادیابی و غایبان سازمان به هر دلیلی فراهم کنیم. اهداف اساس نظام اسلامی در دوران جانشینی است.

معاون توسعه ورزش بانوان رئیس جمهور با بیان اینکه ظرفیت موجود نیروی انسانی ورزش و جوانان کشور وجود دارد، گفت: یکی از راه های تحقق این امر شناسایی و آموزش ظرفیت های موجود است که فدراسیون ها می توانند به عنوان متولی ورزش در معاونت ورزش از آن استفاده کنند. ظرفیت صدراعظم و متخصصان به طور مشترک، نقش مهمی را در جانشینی در تعریف وضعیت موجود، توصیف ماموریت و ابزار سازمان برای دستیابی به اهداف ایفا می کند.

وی با اشاره به اینکه اختیارات و مسئولیت های سازمانی متناسب با سازمان یکی از مهم ترین مسئولیت ها در راستای جانشینی است، گفت: پس از معرفی نامزدهای بخش بانوان و متخصص ورزش، افراد دارای سابقه کار در حوزه مدیریتی کشوری هستند. آشنایی با علم پست های مدیریتی اصول و مبانی مردم بررسی و همفکری می کنند و باید با تبادل تجربیات و دانش فنی به توسعه ورزش بانوان داخلی کمک کرد. همچنین برگزاری دوره تجربی برای مدیران ورزشی در عرصه بین المللی نیز از مواردی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

با توجه به نتیجه رای دادن به و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا