عمومی

رضایت مردم ملاک تشخیص موفقیت است*

در این میان آیت الله العظمی نوری همدانی سخنانی را بیان کردند که بازتاب گسترده ای در شبکه های مجازی و رسانه ها داشت. یکی از دلایلی که حرف های او بازتاب زیادی دارد این است که مردم احساس می کنند به جای آنها صحبت می کند و مشکلات و مشکلات آنها را به درستی می بیند.
در این جلسه آقای نوری همدانی به گزارش مسئولین اشاره کرد: رضایت مردم از وضعیت معیشتی مهم است. وی با انتقاد از تورم و گرانی در کشور گفت: گاهی خرید یک کیلو میوه برای خانواده ها سخت است.

وی در دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت در قم با تاکید بر اینکه ستون فقرات دین و جامعه مردم هستند، گفت: باید رضایت مردم را جلب کنیم، تا زمانی که مردم بگویند از زندگی خود راضی هستند، به این معناست که نظام اسلامی موفق شد

آیت الله نوری همدانی در دیدار استاندار قم با بیان اینکه ریشه کنی فقر، ظلم و جهل از برنامه های نظام اسلامی است، یادآور شد: حضرت امیرمؤمنان علیه السلام در نامه ای نوشتند. به مالک اشتر هنگام اعزام به مصر: پروردگارا! «اما پیشوایان دینی و جماعت مسلمین و مردمی که دشمنان دولت هستند، صدایشان را بشنوند و بر آنان رحم کنند»؛ توده های مردم این ستون دین را در برابر دشمن دارند.

از سوی دیگر کارشناسان فتسادی معتقدند آنچه مسئولان در مورد تورم می گویند با آنچه مردم فکر می کنند متفاوت است. مرتضی صامتی در این خصوص در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: وقتی به عنوان یک شهروند به بازار کالاهای مصرفی نگاه می کنیم متوجه افزایش تورم می شویم در حالی که قیمت ها در این مدت کاهشی نداشته است. شاید مسئولان برای خرید و تهیه مایحتاج نیازی به مراجعه به بازار نداشته باشند، اما مردم در خرید روزانه شرکت می کنند، تغییرات قیمت ها را درک می کنند، می دانیم که قیمت ها حداقل سه برابر شده است، بنابراین می بینیم که برخی افراد در مورد کنترل تورم حق دارند. .آنها نگفتند

*منتشر شده در روزنامه های ۲۸ آذر. 13 سپتامبر

6565

دکمه بازگشت به بالا