عمومی

رودسر و املش در بسیاری از زیرساخت ها عقب مانده هستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین حجت الاسلام محمد پاسخ وی پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران با اشاره به مذاکرات برجام گفت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس سه اصل عزت، حکمت و مصلحت عمل می کند.

حجت اسلام پاسخ وی افزود: رویکرد دولت سیزدهم با دولت قبل متفاوت است، تمام تلاش این دولت این است که موضوع برغم به معیشت مردم مرتبط نشود، خوشبختانه روند مذاکرات به خوبی پیش می رود.

وی در ادامه با بیان اینکه آمریکا به همراه طرف های غربی تلاش کردند مذاکرات را به سمتی سوق دهند که ایران را منفعل کند اما نتوانست به هدف خود دست یابد، گفت: جمهوری اسلامی ایران در این زمینه مشکل قدرت دارد، مذاکره. دوره زمانی.”

نماینده رودسر و علملش وی با اشاره به سفر رئیس جمهور به روسیه گفت: روسیه شریک راهبردی ایران است و با توجه به توانمندی ها و توانمندی های دو کشور می توانیم روابط خود را در بسیاری از شاخص ها به ویژه در حوزه اقتصادی و تجاری به سطح ایده آل برسانیم. “

وی افزود: خوشبختانه این امر در هر دو کشور وجود خواهد داشت در حالی که روسیه از سیاست یکجانبه گرایی آمریکا در مذاکرات هسته ای انتقاد کرده و مدافع خوبی از جمهوری اسلامی ایران بوده است.

حجت اسلام پاسخ وی با بیان مشکلات شهرستان رودسر و وضعیت نامناسب اورژانس رحیم آباد ادامه داد: کلنگ زنی ساختمان اورژانس رحیم آباد تا ده سال دهه فجر خواهد بود.

زیرساخت های شهرستان رودسر را پشت سر گذاشت و علملش وی به طور ویژه با اشاره به اینکه در حوزه تامین برق، گفت: برای تقویت و توسعه پایداری شبکه برق ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

نماینده مردم رودسر و علملش وی در این شورا با اشاره به عدم رشد و توسعه یکنواخت دو شهر، ادامه داد: متاسفانه در بسیاری از معیارها حتی از میانگین استانی هم پایین تر هستیم و باید در این زمینه بیشتر کار شود.

وی افزود: اکثر روستاهای شهرستان رودسر و علملش آنها از نعمت آسفالت محروم بودند و ما مجبور شدیم آسفالت جاده های کشور را بگیریم.

دکمه بازگشت به بالا