خانواده و جامعه

زاکانی: به دعواهای سیاسی ورود نمی‌کنم/ سامانه شهرزاد چه ربطی به داماد بنده دارد؟

به گزارش patc، شهردار تهران گفت: سامانه شهرزاد متلعق به شهرداری است، چه ربطی به داماد بنده دارد؟ آن سامانه‌ای که بود مانند یک ژیان بود و این چیزی که هست در واقع یک ماشین آخرین مدل است.

علیرضا زاکانی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره رفتار سیاسی گروه ها و جناح‌های سیاسی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری گفت: بزرگترین کاری که آقای رئیسی انجام دادند تصحیح جهت دولت و بر مدار اساسی خاستگاه انقلاب قرار دادن بود و ایشان نسبت خودش را با سایر قوا، رهبری معظم، حوزه های سیاست خارجی و مردم بسیار مناسب و دقیق تنظیم کردند.

شهردار تهران تاکید کرد: به اعتقاد من این جهت‌گیری حتما باید حفظ شود، آثار برکات آن را هم ما داریم می‌بینیم اما باید در جهت آن کارهایی که آقای رئیسی می خواست انجام دهد حرکت شود و تحولات بزرگی که ایشان داشتند صورت گیرد.

وی درخصوص دعوا جریان‌های سیاسی مخصوصا در طیف نزدیک به خودش عنوان کرد: واقع امر این است که من به دعواهای سیاسی نه ورود پیدا می‌کنم نه این دعواها را زیبنده می‌دانم.

زاکانی درباره جایگزینی سامانه «شهرزاد» به جای سامانه «تهران من» و شایعات پیرامون این جایگزینی و نقش داماد وی در این ماجرا، گفت: دروغ است.

وی بیان کرد: در صحن شورا هم گفتم آن سامانه‌ای که بود مانند یک ژیان بود و این که هست در واقع یک ماشین آخرین مدل است که بعد از ۲۰ سال نرم افزارش با ظرفت‌ها و شرایط نوین نوشته شده است. این سامانه متعلق به شهرداری است و چه ربطی به داماد بنده دارد.

شهردار تهران درباره تصاویر منتشر شده در خصوص درختان قطع شده خیابان ولیعصر گفت: این تصاویر متعلق به سال ۹۷ است، الحمدالله بازار شایعات داغ است و انصاف هم گمشده‌ی این روزهاست و دروغ زیاد می‌گویند.

۴۷۲۳۶

دکمه بازگشت به بالا