بین الملل

زمین ۵۰ هکتاری تولید گیاهان دارویی در مراحل پایانی اخذ مجوز

رحیم انصاری پور در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، درباره گام دوم رویداد دولتی دانشگاه آزاد اسلامی در خرداد 1401، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد دلورین سه ایده برای ایده، ضایعات آسان کار جدید، تولید دستگاه های ویژه پیشگیری و جابجایی هالوکس و الگوس، تولید شیشه جلوهای برقی با کنترل از راه دور در این رویداد شرکت کردند و یک گروه تحقیقاتی به عنوان سرپرست گروه برای شرکت در این رویداد تشکیل شد.

وی در تشریح فعالیت های فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دلورین در سال گذشته گفت: از شاخص ترین فعالیت های فرهنگی دانشگاه می توان به نمایشگاه عکس سردار دلها اشاره کرد که در آن مراسم وحدت حوزه و دانشگاه برگزار می شود. شهادت «دکتر مفتح» و اعزام کارکنان دانشگاه به راهیان نور.در منطقه عملیاتی شرهانی و برنامه فرهنگی در این سال، سپاهیان دلور از سرلشکر شهید چگوند به خاطر شجاعت و گام دوم انقلاب که در خرداد 1401 انجام شد، تشکر کردند.


بیشتر بخوانید:

راه اندازی میدان تجهیزات نفتی در دانشگاه آزاد دلورین


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران با بیان برجسته‌ترین فعالیت‌های پژوهشی، فناوری و نوآوری دانشگاه در سال 1400، گفت: سال گذشته برای دریافت مجوز 50 هکتار از اراضی کشاورزی برای بهره‌برداری از منابع طبیعی دهلران اقدام کردیم. انتقال رو به اتمام است.»

50 هکتار زمین تولید گیاهان دارویی در مرحله نهایی اخذ مجوز

ادامه رسمی: طرح دلیل درآمد غیر شهروندی با توجه به ظرفیت بوم گردی شهر دلورین برای تایید به مرجع مرکزی ارسال شده و سه ایده و یک گروه تحقیقاتی برای حضور در مرحله دوم فعالیت های دانشگاه آماده شده است. کتب درسی 10 دوره آموزشی کوتاه مدت برای صدور مجوز به مرجع مرکزی ارسال شده و در انتظار صدور مجوز برای اجرای این دوره ها می باشد.

انصاری پور عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دلورین را در حوزه آموزشی ارزیابی کرد و اظهار داشت: پذیرش ها در زمینه آگاهی استانی در ترم گذشته بیش از 200 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و بیش از 200 دانشجو در ترم اول سال گذشته ثبت نام کرده اند که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است. فعالیت های آموزشی جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر بدون کنکور یکی از برنامه های واحد 1401 دهلران می باشد.

وی گفت: اعطای وام های مختلف دانشجویی برای جذب دانشجو در سال گذشته یکی از برجسته ترین رویدادهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد دلورین در سال گذشته بود که مهمترین اتفاق این دانشگاه تصویب دوره کارشناسی ارشد فراگیر بود که جذب دانشجو می کند. آینده به زودی.”

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا