عمومی

زیر ساخت‌های مناسب آموزشی برای رشته ارتباطات فراهم شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، افشار دارابی پنجشنبه شب در نخستین نشست مدیران روابط عمومی سازمان و اداره کل جزیره هارگ که به همت شورای شهر هارگ و شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: جزیره حلقه در ایران اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار است. مرکز ثقل انرژی و اقتصادی کشور دارای ویژگی های منحصر به فردی است.

مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور افزود: دولت مردمی با بصیرت و آینده نگری در حال نوسازی اقتصاد است و دولت توجه ویژه ای به معیشت اقشار مختلف دارد و نیازهای جامعه را مدام رصد می کند.

وی افزود: امروزه جهاد تفسیر یکی از عرصه های مهم در حوزه روابط عمومی است که وظیفه خطیر و حساس روابط عمومی انعکاس به موقع مشکلات، مشکلات، نیازهای مخاطبی است که در حال حرکت است. در راستای روزنامه نگاری دقیق و درست. .

ایجاد زیرساخت های آموزشی مناسب برای حوزه ارتباطات

دارابی گفت: برای تامین زیرساخت های آموزشی مناسب در حوزه ارتباطات در دانشگاه ها، دانش و اطلاعات منبع و مبنای تصمیم گیری مدیران است.

وی افزود: امروزه نقش ارتباطات و روابط عمومی در استراتژی سازمانی به عنوان یک نقش موثر شناخته شده است و جایگاه روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی مبتنی بر علم و حرکت های تخصصی به عنوان ویژگی جدید روابط عمومی شناخته شده است.ارتباطات عصر.”

مشاور وزیر کشور در خاتمه تصریح کرد: فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی می توانند با تبیین مواضع علمی و عملیاتی خود اقدامات موثری در جهت توسعه پایدار ایران اسلامی انجام دهند.

دکمه بازگشت به بالا