عمومی

ساز و کار اجرای سند تحول بنیادین برای معلمان فراهم شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محمد صالح جوکار با اشاره به اینکه امشب در دیدار با مدیر آموزش و معاون آموزش و پرورش استان یزد اظهار داشت ، آموزش و پرورش متولی اصلی توسعه منابع انسانی است. : برای اطمینان از سلامت جامعه به عملکرد آموزش و پرورش بستگی دارد ، این موضوع بسیار مهم است.

وی با اشاره به اینکه از ابتدا طرح تحول بنیادی مورد استقبال خوبی قرار نگرفته است ، و در این زمینه در هیچ سطح از موسسات آموزشی و مسئولان اتفاق نظر وجود نداشته است ، اظهار داشت: اگرچه از زمان تهیه سند و تصویب آن گذشته است. چندین سال است. “، ما نمی توانیم آن را به طور کامل عملی کنیم.

رئیس کمیته امور داخلی و شورای همایش شورای اسلامی با بیان اینکه مشکل این است که مردم هنوز با این طرح مخالف هستند ، افزود: با تمام آموزش و پرورش بویژه با معلمان ، این طرح محقق می شود.

چوکار اظهار داشت: معلم باید اعتقادات لازم ، محکومیت و رضایت لازم را داشته باشد و باید حداقل شرایط خود را برآورده کند ، از معلم و مدیر ناراضی نباشد و سپس از آنها بخواهیم تا این سند مهم را عملی کنند.

نماینده مردم یزد و اشک وی افزود: متأسفانه معلمان و مدیران مدارس ناراضی هستند اما باید این شرایط برای اصلاح و اجرای این اسناد فراهم شود.

وی ادامه داد: در مباحث مختلف به تقاضای نیروی انسانی در طول انقلاب اسلامی اشاره شد اما اکنون خروجی آموزش و پرورش دیگر در اهداف سند توسعه نیست و فارغ التحصیلان بیکار جامعه نمونه هستند.

دکمه بازگشت به بالا