فرهنگ و هنر

ساعد هدایتی: نگران نباشید خطر رفع شد

ساعد هدایتی بازیگر سینما گفت: سه روز به دلیل ابتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان بستری بود و امروز ترخیص شد. وی تاکید کرد: خدا را شکر خیلی بهترم.

هدایتی در گفت وگو با patc، درباره وضعیت سلامتی خود توضیح داد: فکر می کنم به کرونا مبتلا شده ام. سه روز در بیمارستان بستری بودم تا تحت نظر قرار بگیرم اما خدا را شکر امروز 31 مرداد ماه مرخص شدم و به خانه رفتم. حالم بهتر شده و خدا را شکر خطر برطرف شده است. نگران نباش.

بازیگران «مردی با هزار چهره»، «پاوچین»، «لبه»، «شب بره»، «کجایی اینقدر سریع» و «ساختمان 85»: چند روز، علائم سرماخوردگی و کرونا، از جمله بدن درد ، عطسه ، آبریزش بینی آبریزش بینی و سرفه زیاد داشتم و حالم خوب نبود به همین دلیل به بیمارستان منتقل شدم و تحت نظر بودم. البته در بیمارستان به من نگفتند که ویروس کرونا است؛ اما به احتمال زیاد ویروس کرونا بوده است، چون روی ریه‌های من هم تاثیر گذاشته، خدا را شکر الان خانه هستم و سرفه‌هایم خیلی بهتر شده است.

وی ادامه داد: متاسفانه خبر بدی شنیده شد و همه نگران من شدند و با من تماس گرفتند اما به هر حال خطر برطرف شده است اما همچنان باید سرم و داروهایم را مصرف کنم تا بتوانم در این مدت بهبودی کامل پیدا کنم. چند روز آینده.”

هدایتی در پایان به دلایل دوری خود از تلویزیون می گوید: یک ماه پیش به سریالی دعوت شدم و صحبت هایی بود که گویا قبلاً یک بار باز شده و رد شده است. مدتی است که مریض هستم و دیگر نمی توانم پیگیری کنم، اما خدا رحمت کند که در صورت بهبودی حتما پیگیری خواهم کرد. راستش توصیه های زیادی برای تلویزیون دارم اما از نظر مالی بیشتر پروژه ها دچار مشکل هستند و اوضاع خوب پیش نمی رود. منتظر بهبود وضعیت هستم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا