ورزشی

ساپینتو مانع از بازگشت یاغی به استقلال

محمد ندری، یکی از نام‌های آشنا برای هواداران تهرانی، در جریان انتقال امسال برای بازگشت به این تیم مورد توجه قرار گرفت، اما هنوز برای مقصد بعدی خود به عنوان بازیکن آزاد تصمیمی نگرفته است.

پیش از انتقال سجاد شهبازادا به استقلال به عنوان اولین خرید این تیم، مشخص شد که محمد محمد اولین نفری است که جانشین فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی جدید به خدمت گرفته است.ندری یکی از بازیکنان مورد علاقه باشگاه است.

علاقه استقلال به جذب تیم آلتای اسپورت ترکیه در فصل گذشته کاملاً درست بود. او پس از ورود به بازار به عنوان بازیکن آزاد با تماس های باشگاه مواجه شد، اما او به این علاقه پاسخ مثبت نداد.

در واقع ندری که پیش بینی می کرد پیشنهاد خارجی بهتری دریافت کند، پس از یک فصل در بازگشت به استقلال تردید داشت و از همکاری مجدد با قهرمان ایران خودداری کرد. سرمربی جدید این تیم کنجکاو شده است.

با معرفی ریکاردو زاپینتو سرمربی جدید، فعالیت نقل و انتقالاتی استقلال بیشتر مورد توجه قرار گرفت و با تمدید بازیکنان فصل گذشته بازیکنان جدیدی وارد این تیم شدند. در حالی که استقلال هنوز یک وینگر چپ جذب نکرده و امیرحسین حسین زاده در این پست به عنوان یک بازیکن حرفه ای طبقه بندی شده است، ساپینتو مخالف بازگشت نادری است.

پس از بررسی عملکرد این بازیکن در فصل گذشته و مخالفت هایش با پیشنهاد باشگاه، سرمربی آبی ها علاقه ای به جذب این بازیکن نشان نداده است. اگرچه نزدیکان ندری در غیاب مشتریان بزرگ نقل و انتقالات او سعی کردند او را با استقلال پیوند دهند، اما ساپینتو در کنار او ایستاد و مانع از هرگونه بحث و مذاکره در این زمینه شد.

استقلالی ها موفق شدند قرارداد ابوالفضل جلالی را در پست دفاع چپ تمدید کنند و جعفر سلمانی با توجه به قراردادش در این تیم باقی خواهد ماند. به نظر می رسد برنامه این تیم پس از بازگشت از اردوی ترکیه، جذب بازیکن خارجی در پست جناح چپ است که به زودی گام های سخت تری در این راستا برداشته می شود.

258 258

دکمه بازگشت به بالا