حوادث و رویدادها

سرباز فداکار ناجا از سوی دستگاه قضای گلستان تجلیل شد

patc/ گلستاین رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: اقدام خالصانه سربازان وفادار که بدون راننده توقف کردند و جان کودکان را در این خودرو نجات دادند، نشان دهنده صلابت فطرت فداکاری پلیس است.

دکتر غلام الوری در مراسم تجلیل از سربازان وفادار ناجا سازمان قضایی نیروهای مسلح گلستان که جان خود را برای جلوگیری از تصادف پراید فدا کردند، گفت: ستوان دوم ناجا «مهدی اسدی» در حال نجات جان است. تک فرزند سرنشین این خودرو ماهیت ایثارگری را در زیرمجموعه نیروی انتظامی فاش می کند.

وی در ادامه با بیان اینکه این سربازان مایه افتخار نیروهای مسلح هستند گفت: این مردان باید به عنوان الگو به مردم و جامعه نیروهای مسلح معرفی شوند تا ماهیت واقعی نیروی انتظامی به همگان نشان داده شود.

رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به اینکه با اقدامات ایثارگرانه سرباز وفادار در توقف خودروهای بدون راننده از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کرد، افزود: نام مقدس سرباز در نظام اسلامی و هویت ملی ما بزرگوار است، جایگاه، رشادت های رزمندگان اینجاست. هر لحظه در حال افزایش است

وی در ادامه با اشاره به اینکه هر ساله شاهد کشته شدن نیروهای ناجا و سایر نهادهای تامین اجتماعی، انتظامی و نظامی هستیم، تصریح کرد: امنیت مردم تحت هیچ شرایطی از سوی نیروی انتظامی نادیده گرفته نخواهد شد. .

الوری با تاکید بر اینکه چیزی جز مسئولیت و انسانیت نمی تواند انسان را به این پاسخ فداکارانه وادار کند، خاطرنشان کرد: همه وظایف محول شده است.

به گزارش patc که وظیفه سربازگیری نیشابور را بر عهده داشت، وقتی متوجه شد خودروی پراید بدون راننده شروع به رانندگی کرد، به سرعت خود رسید و با حفظ جان خود از تصادف جلوگیری کرد. در ماشین فقط یک بچه بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا