استان ها

سردار سلیمانی یک نخبه برجسته سیاسی بود

patc/ سمنان نماینده ولی فقیه در ارتش استان سمنان معتقد است: شهادت سلیمانی نشان می دهد که نظام توانایی مقابله مستقیم با جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت را ندارد.

شهادت سردار سلیمانی نشان دهنده ناتوانی نظام حاکم در مقابله مستقیم با نهضت مقاومت اسلامی از سوی سردار الدرحه وی از نخبگان برجسته سیاسی لقب گرفت و گفت: دشمنان سردار سلیمانی سردار سلیمانی را هدف قرار دادند تا خطوط نبرد به هم برسد. شکسته اما به گفته رهبر معظم انقلاب اسلامی شهید سو لیمانی و سردار سلیمانی از مکتب حاج قاسم برای استکبار جهانی خطرناکتر هستند.

وی با بیان اینکه شهید سردار سلیمانی در 9 جبهه جنگ با شیطان، هشت سال دفاع مقدس، مبارزه با القاعده، مبارزه در جنگ 33 روزه لبنان و مبارزه با داعش در عراق حضور داشت، گفت: مبارزه با داعش در عراق سوریه، مبارزه با داعش در ایران، مبارزه با انصارالله در عراق، مبارزه با مقاومت سنی در غزه… اینها همه جبهه هایی هستند که سردار سلیمانی در آن جنگیده است.

وی در ادامه با بیان اینکه سردار سلیمانی ایران، عراق، سوریه و جهان اسلام را علیه ظلم بسیج کرد، ادامه داد: شهید سلیمانی یک نابغه و نخبه سیاسی بود.

نماینده رسمی فقهای استان سمنان افزود: این شهید بزرگوار صاحب مکتب است و باید از مکتب او درس زندگی بیاموزیم.

حجت الاسلام حسینی دیباجی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی دستور تشریح این مسائل را به گروه جهادی دادند، گفت: ایشان معتقدند جهاد یک کار فوری است اما برای حضور ما دیر شده است.

وی با بیان اینکه بدترین راه دفاع از ولایت این است که فقها کار کنند و از ولایت دفاع کنند، افزود: در این آشوب اخیر، رهبر معظم انقلاب اسلامی فقط برای روشنگری به میدان آمدند.

دیباجی اضافه کرد: در روزهایی که در جامعه گرفتاری ها وجود دارد، باید به آن توجه کرد که در راه درست گم نشویم، حق را از باطل تشخیص دهیم و هوشیار و محکم باشیم.

وی با بیان اینکه تحریک یک لطف الهی است و بنابراین نباید از تحریک هراس داشت که از بدو تولد اسلام وجود داشته است، افزود: مردم ایران از زمان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بارها و بارها این کار را انجام داده اند. هوشیاری و هوشیاری بر تحریک غلبه کرد.

حجت الاسلام دیباجی گفت: انقلاب اسلامی ایران با پشتوانه ولایت فقیه می تواند در برابر هجمه ها و توطئه های دشمن محکم بایستد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در ارتش سمنان گفت: استقرار نظام اسلامی و ولایی مهمترین هدف انقلاب مردم ایران است و امروز مسئولان نظام باید ولایت اداری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه تهاجم دشمن یک جنگ یکپارچه سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است، گفت: کار روی زمین راه حل جنگ ترکیبی با دشمن است.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران در این 43 سال استقلال یافته اند، افزود: در این سال ها دشمن سه قیام بزرگ علیه جمهوری اسلامی طراحی کرد.

نماینده رسمی ولی فقیه در استان سمنان، فروپاشی سیاسی را یکی از تحریکات دشمن به کشورمان خواند و گفت: سی سال است که دشمن روی این فتنه کار می کند.

وی از فروپاشی اقتصادی به عنوان یکی دیگر از محرک های دشمن یاد می کند و بیان می کند: دامن زدن به فروپاشی اقتصادی از سال 1391 تا 1401 برنامه ریزی و اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه تحریک سوم دشمن، تحریک به فروپاشی جامعه بود، گفت: امسال دشمن تمام توان خود را برای این تحریک گذاشت، اما مردم آن را سرکوب کردند.

وی با اشاره به جمهوری اسلامی به عنوان نظام مردمی تصریح کرد: با حمایت مردم در 22 آبان، 18 آذر و 3 بهمن رفراندوم را در ایران برگزار کردیم.

وی با اشاره به اینکه باید همه تلاش خود را بکنیم و به فضل الهی تخریب فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی را با موفقیت به سرانجام برسانیم، افزود: باید با روحیه جهادی در میدان عمل کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا