حوادث و رویدادها

سرزمین مقدس مکه و مدینه؛ میعادگاه سفید و سرخ پوشان هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر کشور در یادداشتی با اشاره به ماموریت جمعیت هلال احمر کشورمان در ایام حج امسال، از خدمت رسانی به بیش از 90 هزار زائر مکه و مدینه در کشورمان خبر داد و در آستانه 2017 ذبح حیوانات در طول این جشنواره از زحمات تیم پزشکی و اعزام کننده این جامعه از خدمات وی به زائران تشکر و قدردانی می شود.

به گزارش patc، رئیس جمعیت هلال احمر کشورم در یادداشت هایی که در آستانه عرفه و عید سعید قربان به رشته تحریر درآورده است، به بیان بخشی از خدمات و اقدامات جمعیت هلال احمر در بعثت حج امسال پرداخته و قدردانی کرد. مرکز پزشکی جامعه برای خدمات و اقدامات خود تیم پزشکی.

متن این یادداشت در اختیار patc قرار گرفته است که رونوشتی از آن به شرح زیر است:

“به نام خدا

عید قربان تجسم ناب و غنی درس های اساسی زندگی بشر است که در اسلام آمده است. قرآن مظهر اطاعت و بندگی است، حالت رهایی از درون محدود به حد محبت خداوند، فرصتی برای تعامل و یادآوری خود و یادآوری این که هیچ چیز در این دنیا فانی و ماندگار نیست.

قربان مکتبی است که به راستی به تفسیر و تثبیت اصلی ترین مسائل مقدس می پردازد که می تواند وجود هر مؤمنی را صیقل دهد و روح را در مسیر رشد و تعالی قرار دهد، اهمیتی که جز با تأمل و تأمل در آن محقق نمی شود. این واقعه مقدس ریشه .

حال و هوای عجیبی در روزهای گذشته وجود داشت، اگرچه زندگی روزمره روزگار ما را وادار کرده است که اهمیت آنها را فراموش کنیم. ضیفور رحمانی که اکنون بزرگترین سرمایه عمر خود را در صحرای اسرارآمیز عرفات سپری می کند، یقیناً در صمیمانه ترین حالت، به دعا و نیایش و نیایش می پردازد و بعداً به رویاهای خود قدم می گذارند، سرزمین، پس از رامی جمرات، قربانی می شوند، زائر می شوند. فداکاری نمادی از ایثار است. این یعنی دست کشیدن از جان، مال و مال دنیا برای جلب رضایت خداوند.

امروز منا و عرفات و اماکن مقدس مکه و مدینه محل تجمع مردم سفید و قرمز هستند تا زندگی مشابه خود را داشته باشند. بیمارستان سیار مجهز واقع در قلب صحرای عرفات و منا با پزشکان و پرستاران مرده نشان می دهد که برنامه قوی تحت فرماندهی و مدیریت جهادی دکتر کولیوان وجود دارد. آنها از این خدمات و تجهیزات قدردانی می کنند.

تهیه و اجرای 12 دستورالعمل بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس جدید کرونا و آبله میمون در بین زائران ایرانی تاکنون به بیش از 90 هزار زائر در مکه، مدینه و اماکن مقدسه کشورمان خدمات رسانی کرده است. یعنی تیم درمانی مرکز پزشکی حج و هلال احمر جمهوری اسلامی ایران واقعا قرآن را تفسیر و معنا می کند و با خدای خود معامله می کند.

در این مورد بخوانید:

3600 خدمات درمانی برای زائران ایرانی در عرفات

عدم ابتلا به آبله میمون و کرونا در بین زائران ایرانی

تیمی با روحیه الهی که از شادی خدا لذت می برد و به معنوی ترین شکل ممکن عشق و فداکاری می کند. چندی پیش در زیر ویرانه های ناگوار زمان و سرنوشت، فرشتگانی که جان ها را نجات دادند، به هموطنان غیور و دردمند هرمزگانی پیوستند یا اندکی دورتر، برای همدردی با مردم داغدار افغانستان، یا در یکی از محبوب ترین مناطق سرزمین. ، آبادان.

این فرصت فرصتی است برای تشکر از همه کسانی که هم اکنون در خدمت میهمانان الهی هستند و البته یادآوری می شود که نعمت هایی را که نصیبشان شده است فراموش نکنند. قدر بدانیم و خدمت کنیم.

عید سعید فطر مبارک. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا