حوادث و رویدادها

سرقت در آزادراه تهران – شمال برای تفریح/ کشف هزاران قرص متادون در ترمینال

رئیس نیروی انتظامی پایتخت از کشف و ضبط بیش از 2000 قرص شامل قرص متادون و سارقان تفریحی خبر داد.

به گزارش patc، سرهنگ جلیل موفوفی به تشریح برخی از مهمترین پرونده های روزها و شب های گذشته برای پیشگیری از پلیس آگاهی پرداخت و گفت: یکی از موارد مربوط به کشف قرص متادون بود. تیمی از ماموران پلیس ترمینال جنوب روز گذشته در حال گشت زنی در منطقه بودند که مشکوک شدند دو نفر دو بسته را به انبار آورده اند.

وی با بیان اینکه متهم با مشاهده ماموران پلیس از محل متواری شد، گفت: ماموران پلیس بلافاصله وارد عمل شده و با موفقیت این دو نفر را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین در بازرسی اولیه از انبار دو هزار عدد قرص متادون نیز از این بسته کشف و ضبط شد.

مقوفه با اشاره به بازجویی از متهم دستگیر شده گفت: متهم در تحقیقات اولیه اعتراف کرد فردی از استان دیگری برای آنها قرص ارسال کرده و قصد فروش آن را در تهران داشته اند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: تحقیقات تکمیلی برای مشخص شدن جزئیات پرونده و دستگیری دیگر متهمان پرونده ادامه دارد. برای متهمان دستگیر شده، اتهامات وارده تشکیل و برای ادامه تحقیقات جنایی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرقت برای تفریح ​​در بزرگراه شمال تهران

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت همچنین از دستگیری سارقان حرفه ای قطعات خودرو در اتوبان تهران – شمال خبر داد و گفت: در پی چندین فقره سرقت قطعات خودرو توسط رانندگان و سرنشینان خودروهای پراید در محور تهران – شمال، مواردی به وقوع پیوست. در دستور کار قرار گرفت که با پلیس Police شهرستان گلستان تماس گرفته شد و در تحقیقات اولیه مشخص شد این افراد اقدام به سرقت خودروهای پارک شده یا پارک شده در حاشیه خیابان کرده اند.

وی با بیان اینکه پلیس گشت‌های هدفمند در بزرگراه را افزایش داده است، افزود: مأموران در حین گشت‌زنی با یک دستگاه خودروی پراید سفید با مشخصات مندرج در شکایت مواجه شدند و بلافاصله وارد عمل شدند. ماموران در یک عملیات هماهنگ پلیسی متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: در بازرسی از خودروی متهم، اقلام مسروقه از قبیل سه جعبه بزرگ و دو دستگاه داشكم با برندهای مختلف كه ساعاتی پیش به سرقت رفته بود، كشف و ضبط شد. متهمان 20 تا 27 ساله ساکن یکی از استان های تهران پس از بازجویی به جرم خود اعتراف کردند و مدعی شدند سرقت ها را برای تفریح ​​انجام داده اند.

مقوفی اظهار کرد: مفقودین اموال خود نیز توسط ماموران شناسایی شدند، همچنین بررسی سوابق دستگیرشدگان نشان داد که این افراد قبلاً به اتهام سرقت دستگیر و روانه زندان شده بودند. تحقیقات تکمیلی برای کشف جرایم احتمالی متهم ادامه دارد و پرونده اولیه آنها نیز به دادسرا ارجاع شده است.

پروژکتور فرودگاه را در خانه مالخران ببینید

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو سارق حرفه ای در محله مهرآباد خبر داد و گفت: با افزایش سرقت های خرد در محله مهرآباد، تیمی از ماموران کلانتری 119 مهرآباد موفق به دستگیری این دو نفر شدند. یک دزد یا دزد و تحقیقات میدانی خود را در این زمینه آغاز کنند.انجام دادند

وی با بیان اینکه ماموران ویژه در تحقیقات و تفتیش هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی کردند، افزود: با کسب مجوز قضایی روز گذشته تیم مامور ویژه به مخفیگاه متهم اعزام و به صورت هماهنگ وارد عمل شدند و این دو نفر متهمان دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند. همچنین در تحقیقات انجام شده از مخفیگاه متهم مقادیر زیادی کالای مسروقه شامل قطعات خودرو، دوچرخه و سایر متعلقات کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس پیشگیری منطقه تهران بزرگ گفت: با انجام اقدامات فنی هویت دو سارق شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی این دو سارق از مخفیگاه و تعدادی اموال خارج شدند. از سارقان ابزار آلات مختلف، کنتور برق، کولر ژنراتور، دوچرخه، انواع لوازم خودرو، لپ تاپ، ابزارآلات صنعتی، پمپ آب و حتی پروژکتور فرودگاه کشف و ضبط شد.

مارک فوی در پاسخ به سوابق متعدد محکومیت متهم به سرقت، خاطرنشان کرد: در حال حاضر 20 مال باخته شناسایی شده و تحقیقات تکمیلی برای کشف رفتار مجرمانه احتمالی متهم و شناسایی مالباختگان ادامه دارد. ویژگی.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا