عمومی

سرقت در پوشش گدایی با عروسک

دستگیری یک زوج جوان به جرم سرقت از اموال مردم در چهارراه مشهد، احساسات و عواطف رانندگان را برانگیخته است.

به گزارش patc، روزنامه خراسان در ادامه نوشت: چند روز پیش ماموران گشت نامحسوس در خیابان خیام مشهد زنی را مشاهده کردند که کودکی را در آغوش گرفته و از راننده التماس می کرد که به او کمک کند، اما چیزی که شک پلیس را برانگیخت این بود که در کنار زن جوان، مردی در حال حرکت است و به ماشین نگاه می کند.

در این هنگام پلیس به مرد جوان نزدیک شد اما او مشاهده کرد که پلیس در حاشیه خیابان پارک سوار بر موتور سیکلت می پرد و با زن جوان فرار می کند. به همین منظور ماموران پلیس شفا با دستور سرگرد علی عمارلو (رئیس کلانتری) این زوج را سوار بر موتورسیکلت تعقیب کردند و پس از استعلام از مرکز فرماندهی پلیس آگاهی دریافتند که در این خصوص سابقه سرقت نیز وجود دارد. موتورسیکلت.

اینگونه بود که ماموران نیروی انتظامی قصد تیراندازی کردند اما برای نجات فرزند و مادرش مستقیما شلیک نکردند. سرانجام پس از طی مسافتی موتورسوار در محاصره پلیس قرار گرفت و دستگیر شد. با انتقال متهم به دایره تحقیقات پلیس آگاهی مشخص شد زوج جوانی هستند که از عروسک های پارچه ای برای اختلاف افکنی استفاده می کردند که با وجود اینکه از این زوج صدها هزار تومان پول نقد کشف و ضبط شد، اما تحقیقات ویژه نشان داد که آنها به یک خودرو دستبرد زده اند. . این همه است. . زن جوان در حالی که شوهرش کیف یا گوشی موبایل را ربود و با موتورسیکلت فرار کرد، حواس راننده کناری را پرت کرد.

آنها همچنین اعتراف کردند که گاهی زنی با همان عروسک بچه‌مانند در کنار ماشین پارک شده در خیابان می‌ایستاد و به شوهرش اجازه می‌داد محتویات ماشین یا قطعات آن را بدزدد.

گفتنی است مرد جوان که به حدود 20 فقره سرقت اعتراف کرده بود با دستور قضایی روانه زندان شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا