حوادث و رویدادها

سرقت مسلحانه از خانه دوست

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سه مرد و یک زن به اتهام سرقت مسلحانه از منزلی در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش patc، سرهنگ علی ولی پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه از منزلی در جنوب تهران، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیم کارآگاهی اداره یکم آگاهی تهران قرار گرفت. تهران بزرگ.

وی درباره آغاز تحقیقات گفت: تحقیقات مقدماتی کارآگاهان اولیه نشان داد چهار مرد نقابدار با دو دستگاه موتورسیکلت به سمت منزل درگیر شده و پس از ورود تهدید به سرقت اموال زیادی کردند. طلا آنها فرار کرده اند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: کارآگاهان در نخستین گام متوجه شدند که این سرقت توسط سه مرد و یک زن با روش های علمی کشف جرم انجام شده و برنامه ریزی قبلی داشتند. همچنین در ادامه تحقیقات مشخص شد متهم از دوستان یا آشنایان مارباخت بوده است. با دریافت این سرنخ مهم، کارآگاهان به رصدهای اطلاعاتی پرداختند و دریافتند این افراد با موتورسیکلت به غرب استان تهران متواری شده و در مخفیگاه ها سکونت دارند.

ولی پور گودرزی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که سرکرده باند از دوستان مالباخته بوده که به منزل مالباخته رفته و با مشاهده طلاها اقدام به سرقت مسلحانه کرده و وی را به همراه همدستانش اعدام کرده است.

وی افزود: کارآگاهان پس از دریافت این مهم با مقامات قضایی هماهنگی های لازم را انجام داده و راهی مخفیگاه متهم واقع در غرب استان تهران شدند. ماموران طی عملیات پلیسی این افراد شامل سه مرد و یک زن را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند. متهم پس از انتقال به اداره یکم پلیس آگاهی در تحقیقات مقدماتی به جرم طراحی سرقت مسلحانه از منزلشان در مربخت جنوب تهران اعتراف کرد.

ولی پور گودرزی افزود: برای متهم دستگیر شده، اتهامات وارده برای ادامه رسیدگی به پرونده جنایی به دادسرای عمومی و انقلاب ارسال شد. همچنین تحقیقات در مورد این افراد همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا