بین الملل

سروری مجد با نماینده ولی فقیه در استان ایلام دیدار کرد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از دانشگاه آزاد اسلامی، سروری مجد مشاور رئیس و رئیس مرکز روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز به همراه حجت الاسلام و المسلمین نور کریمی عالی ترین مقام معظم رهبری به استان ایلام رفتند. دیدار نمایندگان با ائمه جمعه ایلام.

حجت الاسلام و المسلمین نور کریمی نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه ایلام در این جلسه با بیان اینکه ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی و تاثیر آن در توسعه استان است، گفت: برای کسی پنهان نیست نزدیکی به عراق در توسعه استان نقش داشت.

وی گفت: امن ترین و نزدیک ترین مسیر به سرزمین مقدس مهران، مرز بین المللی مهران است و از دیرباز مردم استان ایلام با استان های همجوار عراق ارتباط نزدیک دینی و زبانی داشته اند و باید توانمندی ها با هم برابری کند. ورود دانشگاه آزاد اسلامی و جذب دانشجو.» عراقی ها وارد عمل شوند.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام یک دانشگاه علمی، فرهنگی، تأثیرگذار است که مورد حمایت مسئولان استانی است، خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یک دانشگاه واقعی است که با جذب و آموزش دانشجویان خارجی نقش بی بدیل و مهمی در صدور انقلاب اسلامی دارد.

وی گفت: عشق و اراده مردم عراق نسبت به مردم ایران کم نظیر است، از این رو مسئولان استانی و کشوری باید در راستای رفاه و خدمات رسانی بیشتر به زائران عراقی از ایلام به مشهد مقدس تلاش کنند.

علی سروری مجد مشاور رئیس جمهور و رئیس مرکز هماهنگی و روابط عمومی استان های دانشگاه آزاد اسلامی درباره رشادت و ایستادگی مردم ایلام گفت: رشادت و فداکاری مردم ایلام برای تحمیل جنگ به مردم ستودنی است. استان ها. .

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی مشکل محور است که برای حل مشکلات استانی اقداماتی انجام می دهد.

وی با تاکید بر اینکه ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت توسعه استان است، خاطرنشان کرد: مهارت آموزی و آموزش دانشجو از دیگر برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی است که با هدف پرورش مهارت های مورد نیاز استان ها و مناطق، استعداد، ایجاد شغل انجام می شود. فرصت ها.”

سروری مجد بنا به درخواست نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه ایلام به تسهیل امور زائران عراقی پرداخت و گفت: امکانات دانشگاه آزاد اسلامی در ایلام و سایر مناطق مشرف به شهر مقدس مارش، زائر عراقی هاد است. سرویس.

در این نشست بهروز ناصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز گزارشی از وضعیت این دانشگاه و پروژه های در دست اجرا برای درآمدهای غیر شهریه ای و کمک به توسعه استان ارائه کرد.

انتهای پیام/ 4127

دکمه بازگشت به بالا