عمومی

سرپرست فرمانداری شهرستان تایباد منصوب شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مراسم تودیع و معارفه شهردار تایباد روز سه شنبه با حضور نمایندگان سیاسی، اجتماعی و امنیتی خراسان رضوی، ائمه اهل سنت و شیعیان، اعضای شورای اجرایی، حراست، شهر و روستای تایباد برگزار شد. . وی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان تیباد معرفی شد.

حسین ملکی ابرده در ابتدای این مراسم گفت: بیکاری گریبانگیر جوانان امروزی است و اشتغال به عنوان شغل غالب در منطقه باید سرلوحه کار قرار گیرد.

امام جمعه شیعیان تایباد ادامه داد: همانطور که رئیس جمهور در میدان عمل می کند، از استانداران نیز انتظار داریم که اقدامات لازم را انجام دهند. و استاندارد.

مولانا غلام نبی توکلی نیز گفت: مرز دوغارون یک تنفس مهم اقتصادی در شرق کشور است و استاندار باید مسائل مرزی را جدی بگیرد و اگر این مرز ساماندهی شود می تواند منبع درآمدی برای دو طرف باشد. دولت.” آرتورا راسی. او در نوروز امسال در سفری که به نام رئیس قوه قضاییه از مرز داشت، بر این موضوع تاکید کرد.

امام جمعه اهل سنت شهرستان تایباد تاکید کرد: از نظر امنیتی امنیت دوهارون بهترین و نمونه در کشور است، فرماندار هیچ دغدغه ای در زمینه امنیت نخواهد داشت و نمایندگان ارشد دولت شهرستان باید به موضوعات مهمی از جمله ساماندهی دوغارون بپردازند. مرز برای تمرکز بر مرگ و میر و ایجاد شغل.

نماینده سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری خراسان رضوی در پایان این مراسم با تاکید بر ساماندهی مرز دوهارن گفت: تایباد پتانسیل بسیار خوبی دارد که مهمترین آن نیروی انسانی درجه یک شهرستان است مزیت دیگر این است که SEZ، ما با امام جمعه شهر موافقیم که از منطقه به درستی استفاده نمی شود و این عمل با شأن جمهوری اسلامی همخوانی ندارد. دوهارون دروازه رشد و توسعه استان است و باید پویا و با انگیزه باشد.

سید هادی طباطبایی با بیان اینکه ما موظفیم در سایه حکومت اسلامی بر اساس دستور قرآن زندگی کنیم، گفت: اندیشه های غربی مانند سوسیالیسم و ​​کمونیسم در اندیشه اسلامی جایی ندارد. ما امروز وارث جمهوری اسلامی هستیم و وزن ما کارگزاران جمهوری اسلامی باید در حد جمهوری اسلامی باشد.

وی با بیان اینکه دولت در دوران ریاست جمهوری آیت الله رئیسی می خواست خدمتگزاران خود به قدرت داخلی، برائت و جهاد اعتقاد داشته باشند و این همان چیزی است که مردم از دولت سیزدهم انتظار داشتند، افزود: ما تمام تلاش خود را می کنیم تا پاسخگوی این موضوع باشیم تا انتخاب شود. استانداران و فرمانداران

گفتنی است، در این مراسم از زحمات ماوسون سعیه فرماندار محترم بازنشسته سابق استان تایباد تجلیل شد.

دکمه بازگشت به بالا