فرهنگ و هنر

سریال‌های پاییزی تلویزیون؛ از رعد تا آتش در گلستان

به گزارش خبرگزاری patc، رعد 23 مهرماه همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی هر شب ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش می شود. این سریال به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه کنندگی علی یاور در موسسه هنری ناجی در 10 قسمت ساخته شده است.

رعد از ماجرای مهیج عملیات یگان ویژه فرجات گفت که در خلاصه داستان آن آمده است: یک گروه تروریستی قصد تخریب و ایجاد ناامنی در ایران را داشت که تیم ویژه ای از NOPO برای مقابله با آن وارد عمل شد.

مجید واشقانی، مهدی زمین پرداز، هادی دیباجی، آریستو خوش فرم، شهروز ابراهیمی، مهشید جوادی و معصومه بافنده بازیگران این سریال هستند.

تصویربرداری سریال در تهران ادامه یافت و تدوین و ضبط توسط تهیه کنندگان انجام شد.

آتش سرد به کارگردانی رضا ابوفضلی و تهیه کنندگی علی مهام شنبه 9 آنلاین شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

این مجموعه یک ملودرام اجتماعی است؛ در سریال فرید پدر و مادرش را در یک تصادف از دست می دهد و نیمی از کارخانه بزرگ را به ارث می برد. شوهر خاله فرید، محسن تاجیک، قیم قانونی او، متوجه دستکاری حساب های کارخانه شده و…

بازیگرانی چون پرویز فلاحی پور، عبدالرضا اکبری، فریبا تشکری، مهسا کرامتی، جعفر دهقان، مهدی سلوکی، بهزاد خدویسی، پویامینی، مریم موسویان، مرتضی ضرابی، شیوا خسرومهر، یلدا قشقایی، سارا احمدیان، پرهام علی امینی کامیور، سارا احمدیان، پرهام علی کامیور، سوئد. عرب سرخی، ستاره حیدرآبادی، امیرعلی موسوی، رومیسه طاهری، میلاد شوریده، حمید شکوهی فر، عاطفه شکری، نسیم سروش و شهید احمدلو در این سریال به ایفای نقش می پردازند.

بی همگان به کارگردانی مشترک بهرنگ توفیقی و اصغر هاشمی و تهیه کنندگی مهران مهام چهارشنبه 15 مهرماه ساعت 20:30 و ربیع الاول یکم شبانه از شبکه سه پخش می شود.

در خلاصه داستان این سریال به نویسندگی سعید جلالی و علیرضا کاظمی پور آمده است: امیرعلی پس از آزادی از زندان سعی می کند سال های از دست رفته را جبران کند و زندگی جدیدی برای خود بسازد اما سرنوشت او را در موقعیت دیگری قرار می دهد. او باید با مشکلات بزرگ تری دست و پنجه نرم کند تا به خوشبختی برسد و…

مهدی سلطانی، کاظم هژیر آزاد، نسرین بابایی، سپندامی رسولی، هادی قمیشی، مسعود شریف، علیرضا درویش، داریوش سلیمی، کاوه خداشناس، محمد حیدری، بهنام مومنی، یاسین مسعودی و علی اصغر رضایی از بازیگران این سریال هستند.

آتش در گلستان به کارگردانی پرویز شیخ طادی و تهیه کنندگی سید حامد حسینی شنبه ۱۰ ماه دیگر از شبکه پنج سیما بازپخش می شود.

این سریال داستانی زنانه و در عین حال حماسی غرب کشور است که در سال 1358 اتفاق می‌افتد و مرضیه حدیدچی معروف به طاهره دباغ در شکل‌گیری این داستان حماسی عاطفی نقش اساسی داشت.

مرجان قمری، پانته آ سیروس، فریدون محرابی، مهران نائل، فرید قبادی، داریوش فائزی، آرزو تاج نیا و مهری آل آقا بازیگران این سریال هستند.

5757

دکمه بازگشت به بالا