فرهنگ و هنر

سند تحول اقامه‌ نماز کشور تدوین می‌شود

patc/ لرستان معاون برنامه ریزی ستاد اقامه نماز کشور گفت: به دنبال هدف گذاری و مستندسازی تحول اقامه نماز هستیم که به این ترتیب اهداف میان مدت و بلندمدت در این زمینه کاملاً مشخص است.

سید علی مهدیان امروز هشتم خرداد در اجلاس ستاد اقامه نماز پنج ملکوت به میزبانی دانشگاه لرستان گفت: بدوید.

وی افزود: جلسات منطقه ای مدیران ستاد اقامه نماز به صورت فصلی و حضوری است اما برگزاری جلسات مجازی به صورت ماهانه توصیه می شود.

مهدیان ادامه داد: خوشبختانه برای ترویج فرهنگ نماز اسناد مختلفی در بالادستی از جمله طرح جامع نماز مصوب کمیته عالی انقلاب فرهنگی با تذکر کافی وجود دارد اما باید محتوای این اسناد بالادستی را پیگیری کنیم. آنها به طور کامل اجرا نمی شوند.

معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزشیابی ستاد اقامه نماز کشور افزود: در جلسه ستاد اقامه نماز باید برخی آسیب ها و نقاط ضعف اجرای ضعیف اسناد بالادستی شناسایی و راهکارهای لازم برای رفع آسیب پیشنهاد و اجرا شود.

مهدیان ادامه داد: حتی سهم هر وزارتخانه، سازمان، ارگان و غیره در فعالیت های ستاد اقامه نماز نیز مشخص است اما باید به چرایی عدم اجرای کامل سهم فعالیت پرداخت.

وی گفت: به دنبال هدف‌گذاری و تدوین اسناد برای تغییر نماز ملت هستیم، بنابراین اهداف میان‌مدت و بلندمدت در این زمینه کاملاً مشخص است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا