بین الملل

شارژ ۵۰ هزار تومانی کیف پول شهروندی با ثبت اولین سفارش جمع‌آوری زباله خشک در سرویس نوماند

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران:

شارژ ۵۰ هزار تومانی کیف پول شهروندی با ثبت اولین سفارش جمع‌آوری زباله خشک در سرویس نوماند

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: در طرح عید تا عید، از ۲۲بهمن تا ۶ اسفندماه به شهروندانی که برای اولین بار از سرویس جمع‌آوری زباله خشک(نوماند) استفاده کنند و ثبت سفارش موفق انجام دهند، کیف پول شهروندی‌شان به عنوان هدیه مبلغ ۵۰ هزار تومان شارژ می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، رضا محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهر اظهار کرد: در طرح عید تا عید از ۲۲بهمن تا ۶اسفندماه و به عبارتی از عید سالگرد پیروزی انقلاب تا نیمه شعبان سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی (عج)، برای جلب مشارکت مردمی و افزایش انگیزه جهت ثبت سفارش به شهروندانی که برای اولین بار در سرویس جمع‌آوری زباله خشک(نوماند)ثبت سفارش موفق انجام دهند و جمع‌آوری زباله انجام شود، مبلغ ۵۰ هزار تومان به عنوان هدیه کیف پول شهروندی آنها شارژ می‌شود.

وی افزود: شهروندان باید از طریق اپلیکیشن کافه بازار، برنامه شهرزاد را نصب و سپس به سرویس نوماند مراجعه کنند. در نوماند موقعیت جغرافیایی را انتخاب و نسبت به تعیین مقدار پسماند (به صورت تقریبی) و وزن آن اقدام کنند.

محمدی همچنین تصریح کرد: شهروندان تاریخ و روز جمع‌آوری را مشخص کنند و منتظر بمانند تا ناوگان جمع‌آوری سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در زمانی که خود شهروندان انتخاب کرده‌اند، به درب منزل آنها برای دریافت زباله خشک مراجعه و با توزین دقیق میزان پسماند خشک دریافتی و فاکتور نهایی را مشخص کند و سپس کیف پول شهروندی آنها شارژ می‌شود. به محض اینکه این اقدام انجام شد در قالب طرح عید تا عید ۵۰هزار تومان هدیه از طرف سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به حساب شهروندان واریز خواهد شد.

تیم خبری بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا