ورزشی

شانس مدافع مغضوب برای دعوت به تیم ملی

کارلوس کی روش هیچ پیشکسوتی را دعوت نکرد اما برای بازیکنان داخلی ماجرا متفاوت است. بازیکنان داخلی به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد و ممکن است با نظر کارلوس کی روش از دور خارج نشوند. اما همانطور که گفته شد، اگر کارلوس کی روش از عملکرد لژیونر خوشش نیاید، او را دعوت نمی کند، زیرا بردهای پیاپی لژیونر یک چالش بزرگ است.

در هر صورت لیست پیشکسوتان اعلام شده در روز شنبه شانس حضور در بازی تیم ملی مقابل اروگوئه و سنگال را خواهند داشت.

حضور کارلوس کی روش تردیدهایی را در مورد غیبت شعاع خلیل زاد مدافع ثابت تیم ملی در اردوی تیم ملی برای مسابقات مقدماتی جام جهانی ایجاد کرده است. این بازیکن در زمان حضور در کارلوس کی روش به اردوی تیم ملی دعوت نشد اما با جدایی کارلوس کی روش یکی از بازیکنان ثابت به محمدحسین کنعانی زادگان در تیم ملی پیوست و می تواند در خط دفاعی خوب بازی کند. سیم. کارلوس کی روش با توجه به عملکردش در مرحله مقدماتی و همکاری خوبش با محمدحسین کنعانی زادگان، مایل است این بازیکن را به اردو دعوت کند. او حتی ممکن است در این محل کار با شجاع خلیل زاده تماس گرفته باشد، زیرا کارلوس کی روش قبلاً با اعضای لژیونی که در روزهای اخیر برای بازی با سنگال و اروگوئه دعوت می کند تماس گرفته و با آنها صحبت کرده است تا از به روز رسانی آنها مطلع شود.

بدون شک محمد حسین قنانی پسر شجاع خلیل زاد که حالا هم تیمی او در قطر در قلب خط دفاعی است حرف های زیادی در مورد کارلوس کی روش برای گفتن دارد و نقد شجاع مثبت است. علاوه بر این، کارلوس کی روش دوست دارد خط دفاعی خود را با هم تیمی هایش ترکیب کند، خواسته ای که نشان داده است و انتظار می رود خلیل زاد یکی از بازیکنان دو بازی تیم ملی باشد.

258 258

دکمه بازگشت به بالا