شرایط واگذاری ورزشگاه خرم‌آباد به خیبر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اخبار ایران

وحید والی زاده مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین با اشاره به با اشاره به شرایط واگذاری ورزشگاه ۱۵ هزارنفری خرم‌آباد به باشگاه خیبر خرم‌آباد، اظهار داشت: در قالب ماده ۲۷، موافقت شد که ورزشگاه ۱۵ هزارنفری خرم‌آباد به تیم خیبر واگذار شود.

ظرفیت ورزشگاه به ۲۳ هزار نفر افزایش پیدا می‌کند

وی با بیان اینکه در این راستا یک سری تعهدات بر عهده تیم خیبر و سرمایه‌گذار آن قرار دارد، عنوان کرد: یکی از این تعهدات کشت مجدد زمین چمن طبیعی ورزشگاه بود که انجام‌گرفته است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، بیان داشت: امیدواریم که تا پایان شهریورماه این امر کاملاً عملیاتی شود.

والی زاده مرادی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه یکی دیگر از تعهدات سرمایه‌گذار کشت چمن تمرینی ورزشگاه است، افزود: همچنین ساخت سکوی هشت هزارنفری روبروی ضلع مقابل توسط بهره‌بردار یکی دیگر از تعهدات است.

وی بیان داشت: با ساخت این سکوها، ظرفیت ورزشگاه به ۲۳ هزار نفر افزایش پیدا خواهد کرد.

۱۵۰ میلیارد کار عمرانی در ورزشگاه انجام می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، مسقف کردن ورزشگاه را یکی دیگر از تعهدات برشمرد و گفت: این ورزشگاه در منطقه بادخیزی جانمایی شده و یکی از کارها این بوده که حتماً ورزشگاه مسقف شود.

والی زاده مرادی، تأکید کرد: بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان پیش‌بینی‌شده که کار عمرانی توسط تیم خیبر و مالک این باشگاه در ورزشگاه ۱۵ هزارنفری خرم‌آباد انجام شود.

وی با تأکید بر اینکه اعتقاد ما این است که مالک و سرمایه‌گذار می‌تواند این اقدامات را انجام دهد، عنوان کرد: یکی از استانداردهایی که برای تیم‌ها در لیگ برتر پیش‌بینی‌شده بحث راه دسترسی به ورزشگاه است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، تأکید کرد: در این راستا دستور استاندار به معاونت عمرانی و راه شهرسازی این بوده که دراسرع‌وقت نسبت به تعیین پیمانکار و ساخت این راه دسترسی ورزشگاه اقدام شود.

دکمه بازگشت به بالا