شعار «هر سرباز یک مهارت فنی و عمومی» محقق خواهد شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اخبار ایران |سرباز

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار موسی کمالی عصر یکشنبه در دیدار با سیدعلی علوی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان و بازدید از کارگاه‌های آموزشی لشکر ۲۸ پیاده استان کردستان از راه‌اندازی نهضت مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از سال ۹۷ در سطح کشور خبر داد و اظهار کرد: این اقدام با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به خوبی در حال انجام است.

وی افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با بهره‌گیری از امکانات خود در راستای مهارت‌آموزی و توانمندسازی سربازان تلاش کرده و امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم شعار هر سرباز یک مهارت فنی و عمومی را تحقق ببخشیم.

مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه سازمان فنی و حرفه‌ای برای تحقق این شعار مربیان، اساتید و امکانات خود را پای کار آورده است، تصریح کرد: با همکاری و همیاری نیروهای مسلح با همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه فنی‌وحرفه‌ای این نهضت را پیش خواهیم برد تا هیچ سربازی بدون مهارت از نیروهای مسلح خارج نمی‌شود.

وی گفت: امیدواریم به زودی این را اعلام کنیم که هیچ سربازی بدون مهارت کارت سربازی پایان خدمت یا معافیت دریافت نخواهد کرد.

کمالی با اشاره به بازید خود از کارگاه‌های مهارت‌آموزی در استان کردستان، همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای با نیروهای مسلح را بسیار خوب و رضایت‌بخش عنوان کرد و یادآور شد: امیدواریم با تقویت همکاری روزافزون این کار مقدس و هدف‌دار تحقق یابد.

دکمه بازگشت به بالا