شهادت، بالاترین عزت از سوی پروردگار

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه شهادت صف اول و آخر و یا فقیر وغنی نمی شناسد شهادت را بالاترین عزت از سوی پروردگار متعال دانست.

به گزارش patc، سردار احمدرضا رادان در حاشیه برگزاری مراسم دومین مرحله اعزام خانواده های معظم شهدای انتظامی به عتبات عالیات که در ستاد سازمان عقیدتی سیاسی جمهوری اسلامی ایران، ضمن عرض تسلیت و تبریک برای عروج آسمانی رئیس محترم جمهور و هیئت همراه، اظهار داشت: رئیس جمهور مکتبی و ولایی در حرکت به سوی تعالی مزد زحماتش را از پروردگار متعال که همانا نائل شدن به درجه رفیع شهادت است، دریافت کرد.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه شهادت صف اول و آخر و یا فقیر وغنی نمی شناسد شهادت را بالاترین عزت از سوی پروردگار متعال دانست و گفت: امروز شهدا غیر از کسب مدال افتخار شهادت برای خود، این مدال افتخار را بر سینه خانواده و دوستان که همراهان آنان هستند نیز انداخته اند این نعمت گرانبها و اثر وجودی شهداست یاد و نام شهدا تا ابد پایدار خواهد ماند.

وی تصریح کرد: شهدا با تأسی از مکتب  عاشورا در مسیر حقانیت حرکت می کنند و چه زیباست که همگی راه این بزرگواران را ادامه دهیم، ان شاءالله شما عزیزان نیز در عتبات عالیات دعا کنید تا در فردای قیامت شرمنده نشویم.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، وی خدمت به زائران کربلا که اتفاقا از خانوده های شهدای انتظامی هستند را مایه افتخاری دوچندان و توفیق الهی دانست و خاطر نشان کرد: زائر شدن خانواده گرانقدر شهدا که به رسم اباعبدالله الحسین (ع) رهسپار آن دیار می شوند عملی بسیار پسندیده و مبارک است امیدواریم تلاش همه همکاران عزیز مورد قبول درگاه حق واقع شده و ان شاءالله عاقبت همه ماها نیز ختم به شهادت شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا