بین الملل

شهید رضایی‌نژاد الگویی بی‌نظیر برای جامعه دانشگاهی

بلوز ناصری در یادواره شهید هسته ای کشور داریوش رضایی نژاد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام این مراسم با بیان اینکه شهید بهترین بود. نمونه ای از طلبه های فرهیخته که امروز مورد برکت مراجع بالادستی است. مقام معظم رهبری و سایر مسئولین به ویژه دکتر طهرانچی از دانشگاه آزاد اسلامی مووی مسئولیت کار میدانی و تحقیقات علمی را به صورت جهادی بر عهده دارند.

وی افزود: شهدای هسته ای کشور که با خون خود درخت پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی را آبیاری کرده اند، چراغ راه جوانان انقلابی هستند. مردم این استان ایلام به خود می بالند که فرزندان برمه ای مانند شهید داریوش رضایی نژاد را که امروز نامش در ایران اسلامی می درخشد را به جامعه آورده اند. اعتماد به نفس و «ما می توانیم» را می توان در عملکرد و رفتار داریوش رضایی نژاد، جوانی از شهرستان های استان، علیرغم محرومیت از بالاترین استانداردهای علمی، و جوانی نخبه در کشور مشاهده کرد. اسلام آزاد به عنوان یک دانشگاه انقلابی از نظر مراکز آموزش عالی کشور به ویژه دانشگاه باید بیش از پیش در مسیر تبیین و تاکید شهدای نخبگان کشور قرار گیرد.

شهید رضایی نژاد نمونه منحصر به فرد دانشگاهی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: با وجود جنایات و وحشیگری های رژیم صهیونیستی و آمریکا، دانشمندان ما را به وحشت انداخته اند. شاهدیم که با حضور جوانان انقلابی و تلاش مراکز علمی پژوهشی راه و آرمان شهدای هسته ای به ویژه شهید داریوش رضانژاد بیش از پیش مصمم است.

شهید رضا نژاد زندگی خود را در گمنامی سپری کرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام همچنین گفت: 11 سال پیش خون مطهر شهید داریوش رضانژاد در جاده احیای این کشور و صنعت رانندگی این کشور یعنی در مسیر انرژی هسته ای ریخته شد.

حجت الاسلام امیر هادی زاده افزود: شهید داریوش رضایی نژاد به دلیل شرایط امنیتی در گمنامی زندگی خود را سپری کرد و تنها پس از شهادت به شهادت رسید. این شهید نشان داد که از شهرهای کوچک می توان به مقام های مهم رسید.

وی گفت: امروز گرد هم آمده ایم تا علم و دانش را ادای احترام کنیم. احترام به علم به معنای احترام به اساتید و احترام به دانشجویان است و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در عمل نیز این را ثابت کرده اند؛ زیرا با تلاش خود سعی در پرورش دانشجویان آینده مانند شهید داریوش رضایی دارند که از این دانشجو فارغ التحصیل می شوند.

شهید رضایی نژاد نمونه منحصر به فرد دانشگاهی است

به گزارش آنا، شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای کشور، اول مرداد ماه سال 1390 توسط رژیم سفاک صهیونیستی در ابودانان استان ایلام به شهادت رسید و در مقابل چشمان همسر و فرزندانش ترور شد.

انتهای پیام/4121/

دکمه بازگشت به بالا