عمومی

شکست سپاهان با کلکسیون اشتباهات داوری و تیمی / پایان تلخ دور اول – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگاران آنلاین، سپاهان ایران و پاسخ عربستان از ساعت 45 صبح روز جمعه در ورزشگاه ملک عبدالله شهرالبارد به مصاف یکدیگر رفت که نماینده عربستان در این دیدار با سه گل ایران را شکست داد.

سپاهان شروع خوبی داشت و 10 دقیقه اول را برد نیم و ایجاد یک نیمه در دروازه حریف که البته منجر به گل نشد اما مهمترین اتفاقات نیمه اول بازی در ولسیانی در تخلف پاسخ او به حدی تعادل خود را از دست داد که پورقاز مجبور شد روی مهاجم حریف خطا کند که منجر به اخراج او شد.

سپاهان از جانشینی فوری محرم نویدکیا برای محمدرضا حسینی برای پرکردن جای خالی پورقاز مبهوت ماند. شخصی یک حمله جدید برای حدود 10 دقیقه نمی تواند ایجاد شود.

اما پس از آن چند دقیقه، سپاهان به خود آمد و شرایط بازی مساوی تر شد، اما یک سری اشتباهات طلایی. پوشش دادن پاس اشتباه رشید مظاهری پایانی ندارد تا فرصتی نادر به این مهاجم بدهد پاسخ ضربه او از دست رفت.

بعد از این حرکت پاسخ او دوباره روی دروازه سپاهان فشار آورد تا تک به تک شود تراشه حمله کننده پاسخ فاصله چندانی با دروازه نداشت اما این بار مهدی احمدی نژاد آمد تا دروازه سپاهان را نجات دهد.

حمله زنجیره ای پاسخ پس از پایان بازی و در نهایت در دقیقه 42 ادامه یافت مرکز ضربه آزاد نواب سرگروه پاسخ گل اول آفساید در یک صحنه بسیار مشکوک پاسخ نتیجه و نیمه اول با همین گل به پایان رسید.

سپاهان نیمه دوم را خیلی بد شروع کرد.در ابتدای نیمه اول خط دفاعی سپاهان یک اشتباه دیگر انجام داد.ژوزه لوئیس او در دقیقه 47 برای دومین بار دروازه سپاهان را باز کرد.

سپاهان پس از دریافت گل دوم چندین بار حمله کرد و در یک صحنه در محوطه جریمه فرصت ضربه زدن به توپ را با دست داشت. پاسخ شکل مانع گیر داور پنالتی را اعلام نکرد.

پس از آن سپاهان در صحنه های مختلف بار دیگر به سمت دروازه سعودی ها هجوم برد و کنترل را در دست گرفت اما تا دقیقه 75 نگذشته بود که موقعیت جدی برای حفظ اختلاف دو تیم ایجاد کرد.

این پاسخ دوباره از آشوب دفاعی سپاهان استفاده کنید و از یزید عبور کنید پاسخ او در دقیقه 77 با یک ضربه از پشت محوطه جریمه گل سوم را به ثمر رساند.

دکمه بازگشت به بالا