ورزشی

صادق درودگر:کارگزار استقلال چک تضمین بدهد

به گزارش خبرگزاری patc؛ باشگاه استلار پس از عقد قرارداد با نماینده جدید هفته گذشته، حق تبلیغات محیطی را از سازمان اتحاد درخواست کرد که دو طرف در بیانیه های متعدد نظرات خود را بیان کردند. این اتحاد در عین حال مدعی شد در صورت گرفتن ضمانت لازم از نماینده، حاضر است آگهی حفاظت محیط زیست را به باشگاه بسپارد. از طرفی ماجرای قرارداد 150 میلیاردی استقلال محیط زیست نیز بسیار مبهم است و گفته می شود پشت این ماجرا فردی مدیون فوتبال است. صادق درودگر عضو هیأت مدیره سازمان لیگ فوتبال در گفت و گو با patc به تشریح وجوه این شرکت و افراد پشتیبان این قرارداد پرداخت و مدعی شد در صورت ارائه ضمانت های لازم از سوی باشگاه استاگرار، سازمان لیگ منع خواهد شد. اعتراض به قرارداد

وی ابتدا در پاسخ به سوالی درباره سرمایه یک میلیون تومانی شرکت کارگزاری باشگاه استقلال گفت: همه شرکت ها مورد احترام ما هستند مگر اینکه خلاف آن ثابت شود، اما باید بگویم که سرمایه این شرکت در اصل یک میلیون تومان سرمایه بوده است. در سال 1397 یک میلیون تومان شد و سپس در 25 آنلاین 1400 چند روز پیش به 52 میلیون تومان افزایش یافت.

درودگر همچنین درباره درخواست از دلالان استقلال برای ارائه ضمانت نامه بانکی گفت: اگر باشگاه استقلال از آنها ضمانت نامه بانکی بگیرد، حرفی برای گفتن نداریم، حتما همکاری می کنیم، مشکلی با این موضوع نداریم. باشگاه های لیگ، همه این باشگاه ها درآمد تبلیغاتی را به اشتراک می گذارند و باید از آن بهره مند شوند. طبق نامه باشگاه استقلال در هر بازی 2 میلیارد به حریف پرداخت می کند و آنها نیز هزینه تبلیغات محیطی خود را پرداخت می کنند. اگر ضمانت های لازم را بدهند، شاهد منعی نخواهیم بود. باید دید سایر باشگاه ها چه خواهند گفت، آیا آن را می پذیرند؟

وی افزود: دوست نداریم این تب زودتر تمام شود باید برنامه ریزی و حساب شده باشد و حساب باشگاه های دیگر هم در نظر گرفته شود الان حق پرسپولیس، سپاهان، تراکتورسازی، فجر سپاسی، فولاد و سایر تیم ها است. دیده نشد ما می گوییم باید تحقیق شود ما حساس نیستیم اتفاقاً کار و مسئولیت ما کم شده است سهم ما از بین نمی رود فقط باید تضمین های لازم باشد.

وی ضمن بیان دغدغه های خود به وجود بدهکار اشاره و خاطرنشان کرد: پشت این همه کار این مدل و خلق و خوی مافیا حتی اسمی از آن نمی برم. روش آنها همیشه گزارشگر را جلو می برد چرا که همراه اول، صدا و سیما، سازمان لیگ و وزارت ورزش هم اعلام کرده اند که با او همکاری نمی کنند. تقریباً با همه درگیری و دعوا دارد. ما هم رای منفی دادیم. شرکتی که به تازگی مستقر شده و رسما نامه ای با اطلاعات من ارسال کرده است، سابقه ای در فوتبال ندارد. اگر شرکتی با سابقه و سابقه تبلیغاتی تجربه ای در زمینه فوتبال یا قرارداد فوتبال نداشته باشد، آیا گرفتن آگهی برای باشگاهی با چنین بدنه ای چنین ریسکی را متحمل می شود؟ از دوستان عزیز استقلالی تقاضا دارم کمی تحقیق کنید. البته افرادی که سابقه این رشته را دارند و پول فوتبالی نداده اند پشت این موضوع هستند و ما نسبت آنها را می دانیم. من همه را در زمینه تبلیغات محیطی می شناسم.

داروگا در مورد بدهی های قبلی این فرد گفت: ما 60 میلیارد دلار از او گرفتیم و او باید حدود 100 میلیارد دلار تاخیر پرداخت کند.

وی در پایان گفت: ما به عنوان سازمان و بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران منعی برای عقد قرارداد با باشگاه استقلال نداشته ایم و تنها در صورت ارائه ضمانت های لازم از آن حمایت می کنیم. چرا تصمیم نمی گیریم، باید بگویم از سال 1397 اینجا هستم، تیم من و آقایان بهاروند، کشوری، اسحاق، شکاری و امیدی کارگروه تصمیم گیری و هیات مدیره هستند. سازمان اتحاد تصمیم گیرنده در سه سال گذشته هیچ قانونی غیرقانونی صورت نگرفته است، تشریفات قرارداد تضمین شده است که بسته نشود. هرکس ادعایی دارد می تواند به قرارداد و تصمیم ما نگاه کند.

258 251

دکمه بازگشت به بالا