خانواده و جامعه

صدور احکام افزایش حقوق و مزایای کارمندان ثابت رسمی شهرداری تهران

مدیرکل سرمایه انسانی استان تهران از آغاز صدور احکام افزایش دستمزد و مزایای کارکنان بلندمدت بر اساس ضرایب ابلاغی در سال جاری خبر داد.

به گزارش patc، رضا گرمی در این خصوص گفت: بر اساس تصویب نامه هیات محترم وزیران مبنی بر تغییر ضریب ریالی مقیاس حقوقی سال 1401 و قانون حداقل و حداکثر مزد کارکنان شاغل و ابلاغ به سازمان های اداری و استخدامی کشور، احکام ثابت پرسنلی را در دستور کار دارند.

مدیرکل سرمایه انسانی در ادامه افزود: در ابتدا بررسی اولیه، طراحی جدول حقوق پایه بر اساس ضرایب ابلاغی در سال جاری انجام شد و هماهنگی های لازم با سازمان فناوری اطلاعات انجام شد.

وی تصریح کرد: نمرات ارزشیابی، ضریب سالانه بسیج و ضریب فوق العاده کار ارزشیابی سالانه پس از تایید در هیات مرکزی گزینش و ارائه به لیست نهایی سازمان بسیج، مشمول بالاترین امتیاز و توزیع می شود. کلیه واحدها در فایل سیستم جامع منابع انسانی کلیه کارکنان فعال سهمیه. درج ثابت.

قرنی با بیان اینکه طی روزهای گذشته روند ایجاد افزایش حقوق و احکام مزایای گروهی در سامانه یکپارچه منابع انسانی آغاز شد، گفت: رعایت دستور صحت و کنترل برای اعمال صحیح موارد قانونی در جذب نیرو در سامانه. سفارشات دستور العمل جدید در سال آزمایش شد و تا پایان هفته، همه سفارش‌ها برای تایید و امضای نهایی وارد حلقه کارت‌بلند می‌شوند.

وی در پایان به دغدغه شهردار تهران و معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور مجلس در خصوص احیای حقوق مسئولان ثابت پرداخت: اقداماتی در این زمینه انجام شده و در حال پیگیری و پیگیری هستیم. و خدا کند در آینده نزدیک شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سراسری، تحلیلی از تاثیر افزایش حکم استخدام رسمی کارمندان پس از اتمام مراحل سفارش منتشر می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا