فرهنگ و هنر

صفحه‌نمایش سنگی که اگر خاموش باشد از سنگ‌های پیرامونی خود قابل تشخیص نیست

از طریق تلاش های نوآورانه شرکت های فناوری داخلی؛

یک شرکت فناوری ایرانی، صفحه نمایش و تلویزیون سنگی با قابلیت پخش فیلم، عکس و شبکه تلویزیونی را طراحی و تولید کرد.جنس محصول می تواند سنگ مرمر طبیعی یا گرانیت مصنوعی با ظاهری کاملا طبیعی بنا به نیاز مشتری باشد

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، شرکت های خلاق در صورت خلاقیت و نوآوری نقش مهمی در این زمینه ایفا می کنند که می توانند راه را به سوی مشتریان و بازارها باز کنند.

خلاقیت و نوآوری اولین کلمات در جهان امروز است و تولید محصولاتی که ترکیبی از نوآوری و خلاقیت باشد می تواند به افراد کمک کند تا به رفاه برسند. در عین حال، شرکت های خلاق توانایی قوی در خلق ثروت و ایجاد رفاه اجتماعی دارند.

بر اساس اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، محصولات خلاقانه توام با نوآوری جایگاه خوبی در بین انبوه مردم پیدا کرده است و شرکت های دانش بنیان و خلاق در چند سال گذشته توانسته اند محصولات نوآورانه خوبی تولید کنند. این است که معاون رئیس جمهور حمایت می کند.

این شرکت طراحی خلاقانه و ارائه محصولات در منطقه نمایش. نمایشگرهای سنگی و تلویزیون های ساخت ایران با نمای بیرونی کاملا سنگی قابلیت نمایش فیلم، عکس و شبکه تلویزیونی را دارند. جنس محصول می تواند سنگ مرمر طبیعی یا گرانیت مصنوعی با ظاهری کاملا طبیعی بنا به نیاز مشتری باشد.

وقتی صفحه سنگ بسته می شود از سنگ های اطراف قابل تشخیص نیست. همچنین به دلیل ظاهر سنگی می توان از آن در داخل و خارج ساختمان ها استفاده کرد.

صفحه نمایش سنگ تولید نوآورانه را اتخاذ می کند

از ویژگی های این محصول از شرکت خلاق می توان به مقاومت بالا در برابر شوک فشاری و شرایط محیطی جوی، قابل استفاده در محیط های گرم خشک، مرطوب و مرطوب، سرد و سرد، نفوذپذیری در برابر آب و رطوبت، مقاومت در برابر نور خورشید و ضد اشتعال اشاره کرد.

محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت های خلاق شامل جنبه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و فناوری است و با سطوح کلان و خرد اقتصاد ملی مرتبط است. همچنین می تواند رشد اقتصادی، ایجاد شغل، درآمدهای صادراتی را افزایش دهد و در عین حال شمول اجتماعی، تنوع فرهنگی و توسعه انسانی را ارتقا دهد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا