حوادث و رویدادها

ضرورت افزایش کیفیت آموزشی هلال احمر / پیگیری ثبت طرح امریه و شهدای امدادگر

رئیس جمعیت هلال حمار با تاکید بر اینکه برای جذب اعتبار و ارتقای سطح شایستگی اعضا تمام توان خود را انجام خواهیم داد، گفت: برای تحقق این امر هر جا لازم باشد از اعتبار و ثروت خود دریغ نمی کنم.

به گزارش patc و به گزارش بانک اطلاعات هلال احمر؛ دکتر کلوندر رئیس هلال احمر با جوانان حاضر در همایش توانمندسازی اعضای سازمان جوانان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار صمیمانه چند تن از نمایندگان جوانان به بیان دغدغه ها و پیشنهادات خود پرداختند.

رئیس جمعیت هلال احمر با قدردانی از تلاش جوانان برای کاهش آلام انسانی، افزود: به نظر من صحبت شفاف و بی خیالی برای جوانان بسیار خوب و ضروری است و معمولاً انتقاد افراد را به اوج می رساند. این یک واقعیت است، و من قدردانی می کنم که صحبت کردن در مورد آن بسیار آسان است.

دکتر کولیوند گفت: اما اگر نظر از حیث مدرک، تجربه، علم و عمل بیان می شد، درست تر بود و این چیزی است که از همه شما می خواهم.

وی با اشاره به اینکه جوانی از بدو تولد اسلام مطرح بوده و فرمانده اصلی رسول الله(ص) جوانان هستند، افزود: مقام معظم رهبری در بیانات خود در گام دوم انقلاب به جوانان توجه ویژه ای داشتند. و در بیانیه خود و جلسه بر این نکته تاکید کردند. این نشان می دهد که جوانی از ابتدای انقلاب اسلامی مورد توجه نظام و امام خمینی (ره) بوده است.

کولیوان تاکید کرد: اعتماد به جوانان یکی از راهبردهای من است و در انتخاب ها و قرارهایم نقش دارد، سعی کرده ام از جوانان بهره ببرم و خوشبختانه با اعتماد به نتایج خوبی رسیده ام.

وی گفت: گروه اصلی مدیران عامل را جوانان تشکیل می دهند. علاوه بر این، خواهران در حال گسترش توانایی های خود در زمینه مدیریت هستند و حتی از آن برای رفع مشکلات استفاده می کنند.

رئیس جمعیت هلال حمار افزود: هر چقدر هم که به فکر جوانان باشیم ارزش دارد اما این موضوع به این معنا نیست که کسانی که باتجربه و بزرگتر از آنها هستند کنار گذاشته شوند.

وی در خصوص لزوم ارتقای کیفیت آموزشی در جمعیت هلال احمر گفت: باید همواره در جهت ارتقای ظرفیت جوانان جامعه، داوطلبان و امدادگران برای ارائه بهترین خدمات به مردم تلاش کنیم. با قدرت و سرعت، ما همچنان به قدرت شجاع و ماهر نیاز داریم. ما شجاع و آماده هستیم.

کولیوان با تاکید بر اینکه تمام توان خود را برای جذب اعتبار و ارتقای توانمندی اعضا به کار خواهیم بست، گفت: در صورت لزوم هر کاری که لازم باشد برای کسب اعتبار و ثروت انجام خواهیم داد.

رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه تلاش زیادی برای کسب کرسی مدیریتی فدراسیون برای ایران داریم، افزود: تلاش می کنیم با این کار به مردم دنیا خدمت کنیم و امیدواریم جوانان ما در این راه بدرخشند. ، به عنوان نماینده ایران در اجلاس ژنو، لفاظی های او درخشید. با این جوانان می توانیم جایگاه ویژه ای در دنیا کسب کنیم.

کولیوان خاطرنشان کرد: ما جوانان توانمندی داریم که می توانند کارهای مدیریتی بزرگی در سطح جهانی انجام دهند و در دنیا برای رسیدن به اهدافی که در گام دوم انقلاب بیان شد، کار درخشانی از خود نشان دهند.

وی تاکید کرد: باید دید در جامعه تنگ نظری نداشته باشیم و همه دست به دست هم بدهند تا به هدف بزرگ جمعیت هلال احمر برسیم.

رئیس جمعیت هلال احمر تلاش هلال احمر برای ثبت نام و تحقق طرح امریا و شهدای امدادگر را مورد تاکید قرار داد و افزود: در جلسات متعددی با نمایندگان مجلس مسائل مربوط به این موضوعات را مطرح کرده ایم. آنها را متقاعد کرد که در این مسیر حرکت کنند.

کولیوند با تاکید بر تلاش‌های انجام شده در اجرای طرح‌های نوروزی و ارائه خدمات بشردوستانه، از طرح تغییر اقلیم محیطی در شبکه جوانان تقدیر کرد.

باید بگویم؛ در این نشست صمیمی جمعی از اعضای جوان به نمایندگی از اعضای کارگاه گزارشی از فعالیت ها و پیشنهادات تیم را ارائه کردند و دو معاون ارشد رئیس جمهور ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری این جلسات، به بیان جوانان خود پرداختند. چالش ها.انجام دادند

بر اساس اطلاعیه روابط عمومی جمعیت هلال احمر، در این نشست 200 نفر از نمایندگان و اعضای امور جوانان در جلسه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و سلامت روان با محوریت تولید محصولات رسانه ای، میزبان تیم های «ماه نگار» و «رسانه» و هدف قرار دادن مربی پیشگیری از اچ آی وی شرکت کردند. آموزش برای تیم های داوری و سازمان های جوانان.

در نهایت در حاشیه سمینار توانمندسازی اعضای سازمان جوانان از پوستر سامانه شتاب شبکه تغییرات اقلیمی جوانان با حضور رئیس جمعیت هلال احمر رونمایی شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا