استان ها

ضرورت تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در کلاس‌ درس دانشجویان

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، محسن مرادی در کارگاه روخوانی و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی وی با تاکید بر لزوم تبیین این جمله برای دانش آموزان، گفت: این بیانیه این قابلیت را دارد که ساعت ها در کلاس برای حل این مشکل مهم سپری شود؛ زیرا با بازخوانی و توضیح این جمله، نگرش بسیاری از دانش آموزان نسبت به انقلاب تغییر می کند.


بیشتر بخوانید:

برای تفسیر بیانیه گام دوم و تحقق فعالیت های میدانی آماده شوید


وی با تاکید بر اینکه بیانیه گام دوم را باید دومین منشور راهبردی چهل ساله انقلاب دانست، گفت: این بیانیه دو نکته مهم دارد که اولی افتخار به گذشته است. دستاوردهای او در 40 سال اول از دید منتقدان دستاوردهای باشکوهی است. در حوزه علمی، در زمینه های معنوی، اقتصادی، عدالت خواهی و مبارزه با فساد، هر یک از این دستاوردها می تواند موضوع پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری باشد.

رئیس دانشگاه آزاد مشهد وی بیان کرد: قسمت دوم بیانیه امید به آینده است که به عنوان مصداق راهبرد در عرصه های مختلف مطرح شده است که جدی ترین آن مبارزه عدالت خواهانه و مبارزه با فساد است. مهمترین شعار حکومت مردمی فعلی مبارزه با فساد است که از نتایج اعلام گام دوم انقلاب است.

مرادی با بیان مسئولیت خطیر استاد بسچی در بیانیه گام دوم انقلاب گفت: در کلاس وظیفه داریم ابعاد مختلف این بیانیه را تبیین کنیم و برای نسل جوان امید ایجاد کنیم. همه دوره ها به نوعی با این بیانیه مرتبط هستند. اگرچه موفقیت‌هایی کسب کرده‌ایم، اما در جای دیگری از این بیانیه به سبک زندگی نیز اشاره شده است؛ اما باید برای آینده در حوزه سبک زندگی برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم. متأسفانه مصرف گرایی، کالاهای تجملی و توجه به مادیات در جامعه امروزی بسیار زیاد شده و بسیاری از جوانان را دچار سردرگمی کرده است.

وی افزود: اکنون بسیاری از دانشجویان در دانشگاه های غرب مشغول به تحصیل هستند و قصد ادامه تحصیل دارند و این زنگ خطری برای ماست و ما در این زمینه مسئولیت بزرگی داریم. ، اساتید باید با خواندن و تفسیر این جمله امید ایجاد کنند.

به گزارش آنا، با حضور یکی از اعضای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، رئیس سازمان بسکی استاد خراسان رضوی و جمعی از مردم، قرائت و تشریح گام دوم انقلاب اسلامی برگزار شد. برگزار شد.جلسه بیانیه. استاد بسیج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد.

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا