طبق برنامه کارها را پیش ببرید/ تجهیزات رشته‌ها نوسازی می‌شوند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

تجهیزات

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نشست وبیناری کیومرث هاشمی با روسای فدراسیون‌های ورزشی با عنوان «حماسه خدمت بدون وقفه باقیست» امروز در محل وزارتخانه برگزار شد.

وزیر ورزش و جوانان در این نشست با عرض تسلیت به مناسبت سانحه ناگوار برای رییس‌جمهور و هیات همراه اظهار داشت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند که در امور کشور هیچ خللی ایجاد نمی‌شود ما نیز وظیفه داریم در راستای ماموریتی که داریم به بهترین شکل کارها را پیش ببریم. این قول را به شهدا داده‌ایم که همین مشی را ادامه دهیم و از همین جا خدمت آیت‌الله رییسی این قول را می‌دهیم که راه‌شان را ادامه خوهیم داد و به تاسی از این بزرگ مرد، راه رییس‌جمهور مردمی را ادامه می‌دهیم.

وی ادامه داد: رییس‌جمهور شهید همواره تاکید داشتند هرکاری که می‌کنید باید رضایت و خوشنودی مردم را درپی داشته باشد و اعتقاد داشتند که خدمت به مردم بالاترین عبادت است. وظیفه داریم که اسلحه روی زمین نماند و براساس منویات رهبر انقلاب به اهداف‌مان برسیم.

کیومرث هاشمی خاطرنشان کرد: مثل گذشته باید کار را انجام دهیم و بتوانیم با یک کار جهادی دل مردم را شاد کنیم.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: فدراسیون‌ها در بحث برگزاری مسابقات طبق برنامه پیش بروند. ما قائل بر تعطیل شدن ورزش نیستیم و نمی‌خواهیم هیچ خللی در امور جاری فدراسیون‌ها ایجاد شود.

وزیر ورزش بیان کرد: کمتر از سه ماه دیگر دو رویداد بزرگ المپیک و پارالمپیک را پیش‌رو داریم. در برخی از رشته‌ها کسب سهمیه کرده‌ایم و در برخی فدراسیون‌ها نیز به دنبال سهمیه هستیم که امیدواریم با تلاش خوب فدراسیون‌ها به این مهم دست پیدا کنیم.

هاشمی ادامه داد: امسال موفق شدیم از ۱۵۱۷ نفر ورزشکار و قهرمان تجلیل کنیم و شخص رییس‌جمهور نیز رضایت کاملی از این مراسم داشتند. این وظیفه را داریم که راه را ادامه دهیم و قطعا با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب این راه ادامه پیدا می‌کند و این تلاش‌ها باعث خوشنودی مردم می‌شود.

وی تصریح کرد: سعی کردیم که در سال ۱۴۰۳ اعتبارات فدراسیون‌ها را افزایش دهیم. همچنین اعتباراتی به لحاظ تجهیز شدن فدراسیون‌ها درنظر گرفتیم که این مبلغ از محل مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت تامین خواهد شد و هدف این است که ناوگان تجهیزات فدراسیون‌ها به‌روز شود.

دکمه بازگشت به بالا