استان ها

طبیعت بی‌نظیر میانکاله باید در دسترس همه مردم قرار گیرد

استاندار مازندران: طبیعت بی نظیر میکارا باید در دسترس همگان باشد

سیدمحمود حسینی پور استاندار مازندران گفت: طی هفته های آینده دستورالعمل اجرایی توسعه گردشگری و طبیعت گردی در تالاب میانکاله اجرا می شود، معتقدیم طبیعت بی نظیر میانکاله باید برای همه علاقه مندان قابل استفاده باشد. ★

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری مازندران رامبانا سید محمود حسینی پور در بازدید از تالاب میانکاله با بیان اینکه این تالاب به عنوان بزرگترین مقصد گردشگری و طبیعت گردی باید در خدمت مردم کشور و گردشگران بین المللی باشد، خاطرنشان کرد: سرمایه گذاران باید به صورت رسمی برای نظارت و همکاری سایر دستگاه های دولتی وارد این منطقه شوند. باید از ظرفیت گردشگری و اقتصادی میانکالا به عنوان بزرگترین منبع درآمد شهرستان بهشهر به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

وی ادامه داد: مردم مازندران باید از محیط طبیعی مکلا نهایت استفاده را ببرند تا با توجه به روش های نوین و ملاحظات زیست محیطی مک کالا را به مقصد گردشگری بین المللی تبدیل کنند چرا که مازندران مقصد دائمی گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود. این تالاب

نماینده ارشد دولت در استان گفت: مردم و بخش خصوصی می توانند در رشد و توسعه تالاب میانکاله کمک کنند اما تاکنون نتوانسته ایم از ظرفیت های طبیعی گردشگری و گردشگری تالاب استفاده لازم را بکنیم. حوزه.

سیدمحمود حسینی پور یادآور شد: به دلیل عقب نشینی آب دریا شاهد خشکسالی 10 هزار هکتاری تالاب میانکالا هستیم که پس از سفر رئیس جمهور اقدامات زیادی برای تامین آب منطقه انجام شده و دستگاه های ذیربط جلسات مختلفی برگزار و پیگیری های لازم را انجام دادند. اقدامات. تاکنون 70 درصد پیشرفت در تحقیقات زیست محیطی داشته ایم.

استاندار گفت: طی چند هفته آینده دستورالعمل اجرایی توسعه گردشگری و طبیعت گردی تالاب میانکاله صادر می شود و معتقدیم همه علاقه مندان باید بتوانند از زیبایی های طبیعی بی نظیر میانکاله بهره مند شوند. در مازندران با توجه به وسعت صنعت گردشگری می توانیم از این منطقه به عنوان مقصد گردشگری بین المللی بهره ببریم و از این رو با توجه به ظرفیت واسطه ها می توانیم زنجیره گردشگری مازندران را تکمیل کنیم.

وی افزود: تالاب میانکاله نیازی به اعتبارات دولتی ندارد، سرمایه گذاران زیادی آماده سرمایه گذاری در این منطقه زیبا هستند، بنابراین باید اعلام کنم که شخصا به موضوع تالاب میانکاله که توسعه آن بر عهده دولت گذاشته شده است، توجه خواهم کرد. دستور کار. دستور کار”

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

با توجه به نتیجه 0 رای دادن به و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا