ورزشی

طرح استعفای نکونام در استقلال شکست خورد/ خطیر مقصر اتفاقات است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

محمد نوری در گفت و گو با آنلاین با ابراز تاسف از شرایطی که برای استقلال به وجود آمده است گفت: اتفاقات ناراحت کننده ابتدای فصل تکرار شده و عمل نکردن باشگاه به تعهداتش باعث عصبانیت و ناراحتی نکونام شده که اصلا اتفاق خوبی نیست.

پروژه استعفای نکونام شکست خورد

وی ادامه داد: از ابتدای فصل کم کاری و عدم انجام خواسته های سرمربی شکل گرفت تا نکونام را مجبور به استعفا و کنار رفتن کنند اما جواد با حمایت هواداران و همت بازیکنان ایستاد و صدرنشین شد. متاسفانه مدیرعامل باشگاه بدون آن که عملکرد مثبتی داشته باشد مدام حرف های غیرواقعی زد و به وعده هایی که داده بود عمل نکرد. آنها دنبال این هستند با ایجاد حاشیه و اختلاف شرایط را برای نکونام سخت کنند که این پروژه تا به امروز شکست خورده است.

اختلاف خطیر و نکونام‌ پایانی ندارد

پیشکسوت باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا مدیر عامل و سرمربی استقلال می توانند به همکاری با یکدیگر ادامه دهند گفت: اختلاف بوجود آمده بیشتر به تیم ضربه می زند و این استقلال است که به حاشیه می رود. آقایان دوست ندارند استقلال با نکونام موفق شود. خطیر کارنامه خوبی در استقلال ندارد و از زمان حضورش در استقلال فقط حرف زده اما عملکرد مثبتی نداشته و بیشتر کارهایش نمایشی است. خطیر راه خوبی را در پیش نگرفته و عجیب است که وزارت ورزش هم در خصوص این مشکلات که هر روز بیشتر می شود ورود نمی کند.

هیات مدیره استقلال خنثی است

وی در خصوص سکوت هیات مدیره استقلال و نقش تاثیرگذار آقا محمدی تاکید کرد: متاسفانه اعضای هیات مدیره استقلال خنثی هستند و اصلا تلاشی برای موفقیت و حل مشکلات ندارند. آنها باید با برگزاری جلسات متعدد و حل مشکلات آرامش را به استقلال باز گردانند. در خصوص حضور آقا محمدی هم باید بگویم او سالها در استقلال بوده و تجربیات زیادی دارد اما در حال حاضر چون به تازگی به جمع مدیران استقلال پیوسته نمی توان انتظار زیادی از او داشت. امیدوارم هیات مدیره هرچه زودتر نسبت به حل اختلافات ورود کند تا استقلال بیش از این آسیب نبیند.

بیانیه باشگاه علیه سرمربی به اختلافات دامن زد

وی در خصوص بیانیه نویسی باشگاه علیه سرمربی گفت: تا به حال ندیده بودم که مدیران باشگاه به جای کمک به سرمربی علیه او بیانیه بنویسند کاری که فقط از مدیران استقلال بر می آید. خطیر به جای حل مشکلات، حاشیه سازی می کند و ضعف هایش را با ساخت حاشیه برای تیم می خواهد پنهان کند. هواداران دیگر به او اعتماد ندارند و مقابل او خواهند ایستاد.

آینده استقلال مبهم است

نوری در پاسخ به این پرسش که آینده استقلال را چطور می‌بینید گفت: اگر این روند ادامه پیدا کند روزهای روشنی در استقلال وجود نخواهد داشت. اختلافات اگر ادامه پیدا کند نیم فصل دوم آبی ها به هدف خود نخواهند رسید. با توجه به شرایط موجود یک نفر باید استقلال را ترک کند. کسی که کم کاری کرده، با هواداران صادق نبوده، در جذب بازیکن کوتاهی کرده و در مجموع مورد اعتماد هواداران استقلال نیست.

کارگروه خبری مطالب ورزشی

با داشتن علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه در زمینه‌ی نوشتن ورزشی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی تحلیل‌ها و نقد‌های دقیق و جذاب درباره‌ی تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. همراهی با من را بپذیرید و دنیای ورزش را از زوایای جدیدی بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا