عمومی

طرح «فجر تا فطر» در کهگیلویه اجرایی می شود/نظارت بر بازار شهرستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

کیامرث روزیان با اشاره به مهمترین اقدامات نوروزی جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه در گفتگو با خبرنگار آنلاین افزود: توزیع مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۴۳ هزار تومان جهت تعادل بازار شهر دهدشت در دو جایگاه و همچنین در شهر قلعه رئیسی، سوق و دیشموک محقق شد.

وی تصریح کرد: توزیع برنج هندی و تایلندی در سطح شهرستان و شهر دهدشت در ۴ جایگاه و همچنین در شهرهای قلعه رئیسی، دیشموک و سوق انجام شد.

رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه توزیع گوشت منجمد گوساله و گوسفندی را با قیمت مناسب هر کیلو ۱۳۰ تا ۱۶۰ هزار تومان از دیگر اقدامات عنوان و تصریح کرد: در شهر سوق، قلعه رئیسی و دیشموک و محل‌هایی که ظرفیت سردخانه داشتند، این توزیع انجام شد.

روزیان گفت: نظارت مستمر و مداوم توسط افراد کشیک گشت بازار تحت عنوان طرح از «فجر تا فطر» روزانه در بازار بر اصناف تحت نظارت جهاد کشاورزی اجرا می‌شود.

وی تعامل و نظارت بر طرح‌های مرغداری که مرغ آنها در حال فروش و آماده عرضه به بازار است را ضروری دانست و تاکید کرد: مرغ این مرغداری‌ها فقط در شهرستان عرضه می‌گردد تا از تورم و افزایش قیمت مرغ جلوگیری شود.

رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه همچنین نظارت بر نانوایی‌ها و پیگیری مداوم و روزانه با کارخانه تولید آرد گچساران جهت تهیه آرد شهرستان در ایام تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان را یک ضرورت دانست و خاطر نشان کرد: سهمیه آرد حذف شده تعدادی از نانوایی‌ها برای رفاه روزه داران در ماه مبارک رمضان برقرار شده است.

دکمه بازگشت به بالا