عمومی

طرح ویژه ترخیص وسایل نقلیه توقیفی در البرز اجرا می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حمدالله رحمتی پور گفت: طرح ترخیص فوق به مناسبت ده سال ولایت و امامت انجام می شود. فوق العاده وسیله نقلیه(جشن) تا 15 مرداد ماه جاری با شرایط و تسهیلات ویژه اجرا می شود.

وی افزود: صاحبان خودرو می توانند بهره مند شوند مندی از مزایای این برنامه به ستاد ترخیص پلیس راهنمایی و رانندگی در البرز مراجعه کنید یا از طریق برنامه پلیس من خودروی خود را ترخیص کنید.

وی گفت: متقاضیان می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به ستاد ترخیص کالا از گمرکات میدان کرگی طالقانی به کلانتری 10 در تمامی شهرستان های استان البرز نیز مراجعه کنند.

سرهنگ رحمتی پور یادآور شد: مالکان خودرو یا نماینده قانونی آنها و سرنشینان خودرو به جز 10 نفر می توانند با مراجعه به کلانتری و ارائه مدارک لازم نسبت به ترخیص کالا از گمرک اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: در اجرای این برنامه خدماتی برای مالکان قانونی وسایل نقلیه بدون حکم قضایی، با دادن فرصت یک ساله برای ایجاد شرایط برای توزیع تخلفات رانندگی، خودروهای فاقد بیمه نامه شخص ثالث ترخیص می شوند. بیمه نامه و مالک تعهد کتبی به این سیاست دریافت می کنند. هیچ گونه تعهدی برای پرداخت عوارض شهرداری پیش بینی نشده است.

رئیس پلیس راه استان البرز گفت: در اجرای این طرح شرایطی فراهم شده است تا متقاضیان فاقد گواهینامه رانندگی با مراجعه به افراد دارای گواهینامه مجاز خودروهای خود را تردد کنند.

دکمه بازگشت به بالا