عمومی

طرح ویژه کنترل کمی فرآورده‌ها در اردبیل اجرا می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، هاشم علایی صبح پنجشنبه در بازدید از واحدهای تولیدی استان اظهار داشت: اردبیل در حال اجرای طرح ویژه کنترل کمی محصولات با هدف بررسی میزان پایین فروش و الزامات برچسب گذاری کارخانه سابق است. محصولات

وی خواستار برخورد جدی با عاملان گران فروشی شد و افزود: کسری فروشی در سطح واحدهای تولیدی و مراکز عرضه با به روز بودن کارشناسان اداره در این زمینه رصد و نظارت می شود و قاطعانه عمل کنید. .

مدیر اداره کل استاندارد استان اردبیل گفت: در اجرای برنامه ویژه دستگاه های توزین، محصولات تولیدی واحدهای صنایع غذایی استان در محوریت برنامه قرار گرفته و محصولات به مقدار مطابقت دارد. اعلامیه مندرج در برچسب

علایی خاطرنشان کرد: چیپس و تنقلات، مواد شوینده لباسشویی، خمیر دندان، مرغ و گوشت بسته بندی شده، شکر بسته بندی شده، بستنی، صابون، انواع شکلات و سایر محصولات تافی همچنین در این طرح شیرینی های بسته بندی شده، انواع کره، انواع سس های غذایی، سس کچاپ، عسل و غذاهای آماده و نیمه آماده بررسی می شود.

وی تصریح کرد: اداره کل استاندارد استان موظف است بدون توجه به تسامح به تولید و بهره برداری از کالاهای بی کیفیت و غیراستاندارد پایان دهد و با رفتارهای کم فروشی برخورد قاطع کند.

دکمه بازگشت به بالا