عمومی

عمر طولانی با خوردن شام در ساعت ۷ عصر!

تحقیقات جدید نشان می دهد که خوردن شام در ساعت 7 بعد از ظهر ممکن است به افزایش طول عمر کمک کند.

به گزارش patc، 👉👏👏 او می‌نویسد: «همانطور که می‌دانید، عوامل سبک زندگی مانند میزان ورزش روزانه و میزان خوابی که در شب می‌خوابید می‌تواند بر سلامت و احتمالاً حتی طول عمر شما تأثیر بگذارد.

بر اساس مطالعه جدیدی که در مجله Frontiers in Nutrition منتشر شده است، اکنون شواهدی وجود دارد که نشان می دهد کسانی که زودتر شام می خورند ممکن است عمر طولانی تری داشته باشند.

این مطالعه بر روی جمعیت استان لاکویلا در منطقه آبروزوی ایتالیا انجام شد. این منطقه دارای جمعیت بیشتری از سالمندان (90 تا 99 سال) و افراد 100 ساله است. در این مطالعه 68 نفر بین 90 تا 100 سال مورد مطالعه قرار گرفتند. محققان دریافتند که شام ​​را زودتر می‌خورند، معمولاً حدود ساعت ۷:۱۵ بعد از ظهر هر شب.

پس از بررسی یافته های محققان، آنها همچنین متوجه شدند که این گروه از رژیم غذایی پرکالری پیروی می کنند. (آنها 17.5 ساعت کالری کم کالری از شام تا ناهار روز بعد خوردند.)

پاسخ دهندگان معمولاً مقادیر زیادی غلات کامل، سبزیجات، میوه ها و حبوبات مصرف می کنند. در مقابل، مقدار کمی گوشت، گوشت و تخم مرغ فرآوری شده و مقدار کمی شیرینی می خورند. آنها همچنین با فعالیت در رشته های مربوطه به فعالیت های ورزشی خود ادامه می دهند.

محققان افزودند: یافته‌های ما اهمیت کاهش محدودیت کالری روزانه، جلوگیری از استرس پس از غذا و بهینه‌سازی پاسخ‌های متابولیک مرتبط با مصرف بالای غذای گیاهی و فعالیت بدنی را نشان می‌دهد که برای ابوی 100 ساله بسیار مهم است. روزو.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا